Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Ar verta mokytis švedų kalbos?

Pasidalinkite įrašu

Norite išmokti naują kalbą, tačiau nežinote, kurią? Švedų kalba – puikus pasirinkimas norintiems tobulėti, įgyti naujų žinių ir praplėsti karjeros galimybes.

Kodėl verta mokytis švedų kalbos?

– Švedų kalba tikrai nėra labai sudėtinga, kaip atrodo. Kalbantiems angliškai mokytis švedų kalbos bus dar lengviau, nes šių kalbų gramatika, sintaksė ir žodynas yra panašūs.

– Švedų kalba – raktas į kitas Skandinavų kalbas. Švediškai kalba daugiau nei 10 milijonų žmonių. Mokėdami švediškai, galėsite be didelių vargų pramokti norvegų ar danų kalbas.

– Švedų kalba suteiks galimybę gyventi ir dirbti Švedijoje bei lengviau integruotis į švedų visuomenę. Norintiems gyvenime nuotykių ir naujų galimybių – švedų kalba pats tas!

– Švedų kalbą mokantys galės žiūrėti puikius ir įdomius švediškus televizijos serialus ir laidas. Tai puikus poilsis ir švedų kalbos tarimo lavinimas vienu metu.

– Švedų kalba leis pažinti įdomią, istoriškai turtingą švedų kultūrą.

Nėra ko laukti – griebkite „KALBA“ rudens kalbų kursų pasiūlymą ir nerkite į švedų kalbos pasaulį.

Įdomus faktai apie švedų kalbą:

1. švedų kalboje nėra žodžio „prašau“;

2. švedų kalba tapo valstybine tik prieš 6 metus;

3. Suomijoje viena iš oficialių kalbų yra švedų kalba;

4. „S“ – dažniausia raidė švedų kalboje;

5. tai populiariausia kalba tarp Skandinavijos kalbų.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.