Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Ateities specialybė: kibernetinė apsauga

Ateities specialybės

Pasidalinkite įrašu

Kibernetinė apsauga

Jau ne vienerius metus niekam nekyla klausimų dėl informacinių technologijų specialistų perspektyvos darbo rinkoje. Kibernetinė apsauga (angl. Cyber Security) – gan nauja šio srities studijų programa. Šiais laikais kibernetinės atakos yra vienos pavojingiausių grėsmių tiek įmonėms, tiek individualiems technologijų naudotojams. Tad kibernetinis saugumas yra be galo svarbus, siekiant užtikrinti duomenų apsaugą ir stabilią organizacijų, įmonių ir kt. veiklą. Dėl šios priežasties tiek viešajame, tiek ir privačiame sektoriuje jaučiamas augantis kibernetinio saugumo specialistų poreikis.

Sufleruojame specialybes:

Kokiuose universitetuose gali studijuoti?

Nori apie tave dominančią specialybę sužinoti daugiau? 

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.