Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Atgarsiai iš parodos „Išsilavinimas ir karjera“!

atsiliepimai apie parodą

Pasidalinkite įrašu

Edukacinės rinkos lyderis „KALBA“ jau 14-tus metus iš eilės džiugina moksleivius, jų tėvus, studentus, pedagogus ir profesinio pasirinkimo specialistus paroda „Išsilavinimas ir karjera“! Šiemet paroda sulaukė neįtikėtino dėmesio ir puikių atsiliepimų. Pasimetę siūlomų studijų programų gausoje moksleiviai ir apie perspektyvią ateitį mąstantys studentai turėjo unikalią galimybę pabendrauti su universtitetų ir koledžų atstovais akis į akį.

Parodoje dalyvavo daugiau nei 50 įvairių mokymo įstaigų, lyderiaujančių specifinėse srityse, atstovai. Parodos svečiai galėjo prieiti prie dominančio stendo ir klausimais užpilti universitetus bei koledžus reprezentuojačius asmenis. Nesvarbu, ar teiravotės apie studentų darbo galimybes Birmingame, ar norėjote sužinoti, kiek kainuoja vandens buteliukas Esekse – tikrai gavote visus reikiamus atsakymus. Universitetų atstovai svečius žavėjo ne tik puikiu anglišku akcentu, bet ir informacijos gausa – lankstinukai, skrajutės ir net specialios knygutės apie studijų programas buvo prieinamos kiekvienam.

Dešimtokams ir jaunesnių klasių mosleiviams buvo suteikta galimybė susipažinti su įvairių Anglijos koledžų atstovais. Pabaigę dvi paskutiniąsias gimnazijos klases Didžiojoje Britanijoje, jūs turite galimybę lengviau adaptuotis prie svetimos kultūros, ištobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, praplėsti akiratį, susirasti svetimtaučių draugų ir galbūt netgi lengviau įstoti į bakalauro studijų programą svetur!

Be to, „KALBA“ organizuota paroda svečiams iš visos Lietuvos siūlė pasiklausyti įdomių seminarų, vedamų kompetetingų lektorių. Lektoriai suteikė informacijos apie visuotinai pripažintą IELTS anglų kalbos įgūdžių tikrinimo egzaminą ir kvietė atlikti karjeros testus, nustatančius jūsų asmeninius įgūdžius ir tinkamumą įvairiausioms specialybėms.

Negalėjote sudalyvauti parodoje? Ne problema! Apsilankykite bet kuriame „KALBA“ filiale jau šiandien ir gaukite nemokamą konsultaciją su studijų užsienyje vadybininku!

Straipsnį parengė Ieva Vitaitytė

Renginio akimirkos

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.