Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Atsiliepimas apie studijas University of Westminster Londone

Pasidalinkite įrašu

Stoti į užsienio universitetą sugalvojau spontaniškai. Studijos Lietuvoje nepatenkino lūkesčių ir netyčia užsukau į KALBA biurą. Ten gavau daug informacijos apie studijas, universitetus ir mano 102 klausimai buvo atsakyti labai išsamiai. Įstojau į University of Westminter Londone ir negaliu atsidžiaugti savo sprendimu :)

Visus pliusus ir minusus sudėsiu į punktus:

Už:
1. Studentui draugiška aplinka (daug galimybių dirbti, savanoriauti, gauti praktikos su universiteto pagalba pačiame universitete ir didelėse kompanijose – BBC, The Times…)
2. Labai geri santykiai su dėstytojais. (Jie palaiko visas idėjas, skatina kurti, atsako į iškilusius klausimus ir vertina studentą kaip kolegą.)
3. Pats universitetas, dėstytojai skatina kurti savo kompanijas – startuolius, suteikia informaciją apie įmonės pradėjimą, vystymą, galima gauti finansinę paramą.
4. Didelė biblioteka (žurnalai, knygos, straipsniai – tiesiog informacijos rojus).
5. Daug “užklasinės veiklos” studentams – sportas, knygos, sodininkystė, Haris Poteris ir dar daug daug kitų. Jei nerandi savo pomėgio gali įkurti savo klubą.
6. Daug nemokamų renginiu studentams (karjeros dienos, susitikimas su potencialiais darbdaviais, mokymai).
7. 3D spausdintuvai, foto ir video reikmenys, įrašų studija, kompiuteriai – viskas, ko gali prireikti.
8. Galimybė formuoti savo karjerą (galima rinktis iš labai daug kursų ir taip kurti savo unikalią programą, kas bus didelis pranašumas einant į darbo pokalbį).

Prieš:

1. Galbūt tai yra labiau pastebėjimas – Londonas yra tikrai brangus miestas, ir didžiausia baimė išvažiuojant buvo, jog nerasiu darbo, ir man savarankiškai išgyventi bus neįmanoma. NETIESA :)
2. Ir vėl – pastebėjimas. Rekomenduoju pažiūrėti britiškų filmų, nes akcentas pradžioje gali būti nelengvas iššūkis.

Išvada – rekomenduoju! Bus pats geriausias laikas išmokti naujų dalykų, įgyti daug patirties ir surasti draugų iš viso pasaulio ;)

MARGARITA VEBELIŪNAITĖ
„Digital Media & Communication”

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.