Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

AUDRIUS KINDURYS – galimybė pažinti Omano kultūrą

Audrius pasakoja, kad prisijungti prie mainų programos sugalvojo gana greitai ir ilgai nedvejodamas, o pati atranka buvo visai nesudėtinga. „Universitetas turėjo 20 vietų inžinerinių specialybių studentams. Taigi, pirmiausia visi būsimi inžinieriai buvo supažindinti su mainų programos sąlygomis bei preliminaria kelionės programa.

Pasidalinkite įrašu

Vaikinas dar visai neseniai pasinaudojo ir Student Exchange programa, kurios dėka turėjo galimybę pažinti Omano kultūrą.

Pirmieji 20 studentų, elektroniniu laišku patvirtinę sutikimą vykti, buvo įtraukti į sąrašą. Universitetas finansavo apie 90 % visos kelionės išlaidų, o man pačiam teko prisidėti dar 250£. Visus dokumentus, įskaitant vizas, sutvarkė universitetas“, – apie pasiruošimo procesą kelionei pasakoja Audrius.

A. Kindurys bei kiti atrinkti studentai mainų programos metu gyveno „Amarah“ viešbutyje, Muskate, Omano sostinėje, o vieną naktį praleido palapinėse dykumoje. „Mainų programos metu Omane viešėjome 7 dienas. Kiekvienos dienos tvarkaraštis buvo pripildytas įspūdingų veiklų. Sutiktuvių renginyje buvome supažindinti su vietine kultūra, valstybės istorija, netgi mokėmės arabų kalbos ir ragavome vietinių patiekalų. Apsilankėme GCEY (Global College of Engineering and Technology) universitete, tačiau ne iš karto sėkmingai. Kelionės dieną lijo, o pasirodo, kad infrastruktūra nėra pritaikyta drėgnam orui, lietingomis dienomis valstybinės įmonės atostogauja, tad šiame universitete teko apsilankyti kiek vėliau. Buvome nuvykę į Omano dujų kompaniją (Oman Gass Company), Omano cemento kompaniją (Oman Cement Company). Keliaudami po įvairias kompanijas bendravome su specialistais, gilinome specialybines žinias, bendravome su kitais studentais apie studijų bei kultūrų skirtumus.

Žinoma, daug pamatėme, nemažai laiko praleidome pramogaudami ir tyrinėdami gamtą – buvome dykumoje, laipiojome akmenimis, šokinėjome nuo skardžių į upę, maudėmės jūroje. Taip pat vieną vakarą praleidome klausydami karališkos operos. Teko susipažinti ir su vietiniu gyventoju, užaugusiu dykumoje – tai buvo išties įsimintina ir visiškai kitoniška patirtis“, – kelionės įspūdžiais dalinasi A. Kindurys.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.