Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

DEIMANTĖ VAIDILAUSKYTĖ – Esu žmogus, kuris visada viską nori atiduoti kitiems daugiau negu pasilikti sau

Universiteto bendruomenė – tai viena didelė šeima, turinti bendrą tikslą. Visi labai draugiški, bendraujantys žmonės. Manau, man didžiausią įspūdį paliko tai, jog resursus, kurių tau reikia, galima pasiekti 24 valandas per parą: naudotis kompiuteriais, biblioteka ir kitomis priemonėmis.

Pasidalinkite įrašu

Socialinius mokslus baigusi Deimantė šiuo metu gyvena Lietuvoje, plečia „Maisto banko” veiklą ir džiaugiasi, galėdama dirbti ne tik pagal specialybę, bet ir pagal pašaukimą.

Kodėl pasirinkai University of Northampton universitetą?

Mane patraukė studijų programa, patiko tai, ką siūlo universitetas (nemokamus būrelius ir kitas veiklas), patiko, jog miestas nėra didelis, o tuo metu mano gyvenime labiausiai norėjosi ramybės. Labiausiai sužavėjo tai, jog universitetas nebando iškelti savęs į didžiausias aukštumas ir teigti, koks nuostabus yra. Jis stengiasi prisitaikyti prie kiekvieno asmens poreikių ir pasiūlyti tai, kas potencialiam studentui tiktų labiausiai.

Papasakok, kodėl pasirinkai studijuoti BA Social and Community Development?

Vienos iš mano pasirenkamųjų studijų krypčių buvo psichologija ir teisė. Tad šioje studijoje programoje aš turėjau galimybę pasimokyti tam tikrų dalykų, susijusių su šiomis specialybėmis. Manau, man tiesiog patiko dalykai, kurių mane mokins, tai ir pastūmėjo pasirinkti šią specialybę.

Ar buvo lengva nuvykus rasti bendraminčių ir draugų?

Esu bendraujanti ir atvira asmenybė, tačiau nepažįstamoje aplinkoje esu gan santūri. Džiaugiuosi, jog viskas savaime susidėliojo į vietas, ir aš sutikau daug įvairių ir įdomių asmenybių. Studijų metu subūriau nemažą ratą draugų, su kuriais iki šiol palaikome ryšį.

Papasakok apie gyvenimą Northampton. Ar lengva susirasti gyvenamąją vietą?

Gyvenimas Northampton iš tiesų įdomus! Tai nedidelis miestelis, labai patogioje geografinėje vietoje. Universiteto studentų miestelyje visada vyksta „veiksmas“, galima įsitraukti į įvairias veiklas. Pasirinkimų išties nemažai! Beje, aš asmeniškai siūlyčiau pirmus studijų metus gyventi bendrabutyje, tuomet greičiau pažinsite miestą, susirasite draugų ar bendraminčių.

Papasakok apie pačio universiteto aplinką bei bendruomenę. Kas paliko tau didžiausią įspūdį?

Universiteto bendruomenė – tai viena didelė šeima, turinti bendrą tikslą. Visi labai draugiški, bendraujantys žmonės. Manau, man didžiausią įspūdį paliko tai, jog resursus, kurių tau reikia, galima pasiekti 24 valandas per parą: naudotis kompiuteriais, biblioteka ir kitomis priemonėmis. Taip pat nors studijų programa ir įtempta, tikrai atsiranda laisvų dienų, kuomet gali pasidaryti visas savo užduotis ir skirti laiko sau. O svarbiausia – kad pavyksta suderinti mokslus su darbu!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.