Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Patarimai rašantiems formalius laiškus anglų kalba

Formalaus laiško rašymas

Pasidalinkite įrašu

Sutiksite, jog daugeliui iš mūsų tenka daugiau ar mažiau bendrauti anglų kalba profesinėje srityje. Daug komunikacijos vyksta būtent skaitmeninėje erdvėje, tiksliau – bendraujant el. laiškais. Todėl siūlome atlikti nesudėtingą testą, kurio metu įgausite formalaus laiško rašymo pagrindų anglų kalba ir taip patobulinsite bendravimo anglų kalba įgūdžius profesinėje srityje.

Taip pat paruošėme keletą formalaus laiško rašymo patarimų:

Laišką pradėkite pasisveikinimu:

  • „Dear Sir/Madam“ (jeigu nežinote adresato vardo).
  • „Dear Mr/Mrs/Miss/Ms Name Surname“ (jeigu žinote adresato vardą).

Laišką užbaikite sakiniu:

  • „Yours Faithfully“ (jei nežinote adresato vardo ir pavardės).
  • „Yours Sincerely“ (jei žinote adresato vardą ir pavardę).

Tai tik keli bendravimo anglų kalba profesinėje srityje patarimai. Kviečiame mokytis Business English darbo anglų kalbos kartu su kvalifikuotais KALBA dėstytojais ir be vargo bendrauti anglų kalba su kolegomis, partneriais ir klientais iš viso pasaulio!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.