Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Įdomūs studijų metai Olandijoje su Art & Technology specialybe

Įdomios studijos Olandijoje

Pasidalinkite įrašu

Domitės studijomis Olandijoje? Kviečiame pasiskaityti įdomią istoriją apie Aleksandrą – aktyvų jaunuolį iš Lietuvos, šiuo metu studijuojantį Art & Technology specialybę Saxion universitete, Olandijoje.

Nerado studijų programos Lietuvoje

Nusprendžiau studijuoti užsienyje, nes mane sudomino idėja mokytis tarptautinėje aplinkoje, kurioje gali susipažinti su skirtingomis kultūromis, kalbomis ir pasisemti įgūdžių iš kitų šalių žmonių. Pasirinkau studijas būtent Olandijoje, nes man labai patiko viena studijų programa Saxion universitete, kurios neradau Lietuvoje. Dvejojau tik dėl savo anglų kalbos žinių, tačiau po sėkmingo IELTS egzamino aš ramiai pateikiau prašymą į universitetą.

Mano studijų kryptį Art & Technology sudaro daugybė dalykų: video gamyba, programavimas, 3D produkcija, animacija, klientų ir naudotojų teorijos ir t.t. Ši studijų programa man labai patinka, nes darau daug praktinių užduočių, teorijos čia nėra daug.

Olandai – atviri žmonės, gerai mokantys anglų kalbą

Man patinka, kad olandai yra pakankamai atviri žmonės, puikiai mokantys anglų kalbą. Mano mieste galima rasti žmonių iš visų pasaulio. Visada įdomu susipažinti ir sužinoti kažką naujo apie kitas kultūras, kalbas. Dėstytojai taip pat yra visada pasiruošę padėti, jei kyla klausimų. Kartą programavimo dėstytojas pakvietė visus studentus į barą po paskaitų ir tai buvo puiki proga geriau susipažinti.

Aš gyvenu name kartu su šešiais kitais studentais iš Olandijos, Bulgarijos, Rumunijos, Vokietijos ir Armėnijos. Kiekvienas turime po atskirą kambarį, bendrą virtuvę, tualetus ir dušą. Taip pat turiu draugų iš Pietų Korėjos, Lietuvos, Rusijos ir Ispanijos. Visada įdomu nueiti į kokį nors vakarėlį – Olandijoje studentų laukia labai linksmas naktinis gyvenimas.

Darbas su video montažais

Šiuo metu dirbu nuotoliniu būdu skirtingose įmonėse darydamas video montažą. Mano mieste surasti darbą yra pakankamai sunku, nes visur yra reikalingos olandų kalbos žinios, nebent norėtum įsidarbinti valytoju arba indų plovėju. Tačiau, gavęs tarptautinį išsilavinimą, turi galimybę įsidarbinti prestižinėje įmonėje. Universitetas taip pat suteikia pasirinkimo galimybių ir, mano atveju, viskas priklauso nuo kūrybinio portfolio.

Taigi mano patarimas būsimiems studentams – svarbiausia nebijoti. Studijos užsienyje – tai tikrai įdomi, šauni ir linksma patirtis. Pasirinkite norimą šalį ir bandykite!

Galbūt ir tu kaip Aleksandras svajoji apie studijas užsienyje, tačiau turi daug klausimų, dvejonių ir baimių? Registruokis į konsultaciją ir mes padėsime tau ne tik tas baimes įveikti, bet ir sėkmingai įstoti.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.