Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

KADA IR KODĖL REIKIA INDIVIDUALAUS KOREPETAVIMO?

Pasidalinkite įrašu

Šiuolaikiniai tėvai daug laiko praleidžia darbe, tad laiko vaikams ir pagalbai jų mokymosi procese lieka vis mažiau. Individualus korepetavimas – tai efektyvus būdas pagerinti vaiko akademinius pasiekimus, padidinti vaiko norą eiti į mokyklą ir pastangas dėl geresnių rezultatų.

5 priežastys kodėl reikia korepetitorių pagalbos

Suprastėję akademiniai pasiekimai. Suprastėjus akademiniams pasiekimams, individualaus korepetavimo mokytojai gali padėti atpažinti, kuriose situacijose, mokymosi proceso dalyse vaikas susiduria su problemomis ir padėti jas išspręsti.

Neišvystyti laiko planavimo įgūdžiai. Jeigu vaikas nuolatos atidėlioja darbus ir užduotis, nespėja su užduočių atlikimo terminais, galima suprasti, kad jis neturi laiko planavimo įgūdžių. Kad ir kaip tai skambėtų keistai, reikėtų nuo pat pirmųjų metų mokykloje vystyti vaiko laiko planavimo įgūdžius. Individualus korepetavimas gali padėti susiplanuoti laiką, užduotis bei gauti teigiamą grįžtamąjį ryšį dėl laiku atliktų darbų, kas motyvuoja vaiką stengtis toliau.

Pavestų užduočių nesupratimas. Prasti pažymiai nereiškia, kad vaikas neturi galimybių, ko nors išmokti. Problema slypi labai paprastoje situacijoje – jis tiesiog nesupranta pačios užduoties, o tai užkerta kelią sėkmingam mokymuisi. Korepetitorius gali vaikui padėti suvokti, ko prašo viena ar kita užduotis.

Trūksta pasitikėjimo savimi. Jeigu vaikas nerodo noro mokytis, sako, jog vistiek viską blogai padarys, reiškia, jis nepasitiki savimi. Korepetavimas padeda vaikui įgauti pasitikėjimo savimi ir tikėti savomis jėgomis. Kiekvienai problemai ar nesėkmei, korepetitorius atranda sprendimo būdus ir padeda vaikui jas išspręsti.

Didėjantis tėvų užimtumas profesinėje veikloje. Kaip minėjome, vaikams reikia vis daug dėmesio ir laiko bendravimui, taip pat pagalbos atliekant namų darbus ir įvairius mokyklos projektus. Korepetitoriai yra būtent tie asmenys, kurie gali padėti vaikams tinkamai suvokti pavestas užduotis, namų darbus, atpažinti vaiko sėkmingo mokymosi trukdžius, juos pašalinti ir padėti vaikui pasitikėti savimi bei pasiekti geresnių mokymosi rezultatų.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.