Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kaip pasitikrinti savo žinių lygį

Kaip nustatyti kalbos lygį

Pasidalinkite įrašu

Prieš pradedant mokytis pasirinktą užsienio kalbą, labai svarbu įvertinti tikslų dabartinį kalbos mokėjimo lygį. Šios žinios padeda pasirinkti grupę, labiausiai atitinkančią poreikius ir žinias: nekartoti jau turimos informacijos ar nepakliūti į per aukšto lygio grupę.

KALBA filialuose galima nemokamai atlikti visų kalbų lygio nustatymo testus. Patyrę specialistai, įvertinę testo rezultatus, pasiūlys mokymosi planą ir rekomenduos optimaliausias mokymosi programas.

Labai užimtiems ir atvykti laiko neturintiems žmonėms KALBA anglų kalbos testą siūlo atlikti internetu. Tereikia paskambinti į jums patogiausią filialą ir paprašyti  atsiųsti internetinio testo nuorodą. Atlikus testą, su jumis susisieks atsakingas vadybininkas, pristatys testo rezultatus ir pasiūlys aptarti kalbos tobulinimo galimybes.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.