Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

„Kalba.Lt“ Mokymų akademija

„Kalba.Lt“ Mokymų akademija gyvuoja nuo 2012 metų ir vienija visus „Kalba.Lt“ dėstytojus (šiuo metu – apie 200).

„Kalba.Lt“ Mokymų akademijos tikslas – kelti ir išlaikyti mūsų specialistų aukščiausio lygio profesinę kompetenciją, ugdyti žinias ir įgūdžius, reikalingus efektyviam ir kokybiškam dėstytojų darbui (auditorijos valdymas, grįžtamojo ryšio suteikimas, psichologija ir kt.). Kiekvienais metais visų filialų dėstytojai dalyvauja dviejuose ar trijuose visos dienos mokymuose, kuriuos veda kompetentingi ir patyrę specialistai iš Lietuvos ir užsienio. Dėstytojai dalyvauja ir webinaruose, kuriuos rengiame mes patys arba mūsų partnerių (Pearson ir Oxford University Press) lektoriai.

Visi „Kalba.Lt“ dėstytojai reguliariai gauna informacijos apie galimybę dalyvauti konferencijose, seminaruose ir kituose su jų darbu susijusiuose mokymuose, kuriuos organizuoja tarptautinių leidyklų atstovai, Lietuvos švietimo institucijos bei įstaigos, ir, esant galimybei, juose dalyvauja.

„Kalba.Lt“ yra institucinis LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija) narys, todėl mūsų dėstytojai turi galimybę dalyvauti asociacijos rengiamuose edukaciniuose renginiuose išskirtinėmis teisėmis.

„Kalba.Lt“ Mokymų akademija skirta ne tik profesionaliems ir ilgametę patirtį turintiems specialistams, bet ir paskutiniųjų kursų studentams bei absolventams, kurie nori dalintis savo žiniomis, ugdyti ir padėti žmonėms pakeisti savo ateitį. Kiekvienais metais „Kalba.Lt“, bendradarbiaudama su VU ir LEU anglų filologijos katedromis, skiria piniginę premiją geriausiems bakalauro ir magistrantūros baigiamųjų darbų autoriams, kurie yra kviečiami prisijungti prie profesionalios „Kalba.Lt“ dėstytojų komandos ir tobulina savo profesinę kompetenciją bei įgūdžius „Kalba.Lt“ Mokymų akademijoje.

Jei norite susisiekti  dėl mokymų datų, partnerystės, rašykite mums: [email protected]