Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Nėra laiko mokytis kalbų? Netiesa!

Kalbų mokymasis

Pasidalinkite įrašu

Mes visada prisigalvojame pasiteisinimų įvairių veiklų atidėjimui – taip pat ir su kalbų mokymusi. Pasiteisinimai trukdo žengti tuos pirmuosius žingsnius tikslo link. Visada esame užsiėmę ir neturime laiko lankyti kalbų kursų. Galvojame, kad mums per sunku išmokti naują užsienio kalbą, kad reikėjo mokytis, kol buvome jaunesni. Visa tai netiesa!

Sužinokite, kokie yra pagrindiniai kalbos mokymosi trukdžiai ir kaip juos pašalinti.

Neturiu laiko.
Laiko kalbų mokymuisi tikrai atras kiekvienas, reikia tik tinkamai susiplanuoti laiką. Juk kalbų mokymasis skatina smegenų veiklą, tai gali tapti hobiu ar poilsiu nuo įprastinių darbų.

Nesu gabus kalbų mokymuisi.
Kiekvienas žmogus turi polinkius vienoms ar kitoms profesijoms ir veikloms, turi tam tikrus gabumus tik joms. Tačiau tai nereiškia, kad dalis žmonių negali mokytis kalbų – visi žmonės, kad ir kokie jų gabumai būtų, gali mokytis užsienių kalbų ir sėkmingai lankyti kalbų kursus.

Man sunkiai sekasi tarimas, sunki gramatika.
Kalbų mokymasis yra išmokstamas dalykas, tad dėl tarimo pergyventi nereikėtų. Būdami kūdikiais mes mokėmės naujos kalbos – gimtosios – tarimo. Reikia daugiau praktikuotis, ir visos tarimo problemos bus išspręstos. Kiekvienos, kad ir sunkiausios, kalbos gramatika taip pat yra įveikiama kiekvienam. Reikia tik įdėti šiek tiek pastangų dėl sėkmingo rezultato.

Esu per senas kalbos mokymuisi. 
Kalbos mokymuisi amžiui visai nesvarbus. Kalbų galima mokytis nuo pat mažens iki senatvės. Tai ne tik naujos žinios, aktyvesnė smegenų veikla, bet ir įdomus, lavinantis ir įdomesnį gyvenimą sukuriantis užsiėmimas.

Kalbų mokymasis brangiai kainuos.
Netiesa! Šiais laikais kalbų kursai tikrai nėra prabangos prekė. KALBA siūlo daug įvairiausių naudingų pasiūlymų visai šeimai kiekvieną mėnesį, tad tikrai galima rasti sau tinkamą pasiūlymą.

Taigi vykite šalin šiuos ir visus kitus trukdžius, kurie neleidžia pasiryžti kalbų mokymuisi. Leiskitės į įdomią tobulėjimo kelionę kartu su profesionaliais KALBA kalbų kursų dėstytojais ir išmokite naują užsienio kalbą.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.