Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Karjeros centras

Karjeros centras – paslauga, kurią kūrėme ne vienerius metus. Mes sutelkėme karjeros konsultantų, koučingo specialistų ir studijų užsienyje vadovų žinias, kad galėtume pasiūlyti efektyviausią sprendimą karjeros konsultacijų srityje.

Pasidalinkite įrašu

Visi kartu išbandėme gausybę karjeros testų ir atrinkome bei pritaikėme labiausiai jums tinkamus – t.y. suteiksiančius didžiausią naudą karjeros pasirinkimo procese. Įvertinome, kad reikia laiko pažinti save, susidėlioti prioritetus ir įgyti karjeros pasirinkimui reikalingas kompetencijas, tad, jūsų patogumui, nuosekliai sudėliojome karjeros pasirinkimo žingsnius.

Devintoje klasėje dar nereikia žinoti, ką studijuosi. Reikia žinoti, kiek yra studijų programų, kas konkrečiai veikiama skirtinguose darbuose, kas yra veikiama, pabaigus vieną ar kitą specialybę. Reikia pažinti save ir savo gabumus, reikia žinoti, kur teks pasistengti… Bet neužbėkime įvykiams už akių: viskas nuosekliai – Karjeros centre!

Kviečiame pažinti karjerų pasaulį, suprasti savo gabumus, atrasti, kokios specialybės jums tinkamiausios, pasirengti planą ir tikslingai siekti jo įgyvendinimo.

Sąmoningo karjeros pasirinkimo procesas

AIBĖ. Sužinokite, iš ko galite rinktis: kiek pasaulyje specialybių, kiek studijų programų?

AŠ. Geriau pažinkite save: atraskite savo stipriąsias puses, pasitikrinkite, kokios karjeros šakos jus domina, atlikite asmenybės testą.

MAN. Konsultacijose išsiaiškinkite, kuris karjeros kelias jums yra tinkamiausias. Čia atsižvelgsime į jūsų stiprybes, norus, pomėgius.

PLANAS. Gaukite veiksmų planą: juk smagu žinoti, ką reikia padaryti, kad pasiektumėte savo tikslų.

MENTORYSTĖ. Siekti užsibrėžtų tikslų kartu – lengviau. Su mūsų mentorių pagalba galėsite kartas nuo karto pasitikrinti, ar neišklydote iš kelio.

Švietimo iniciatyva Lietuvai: sąmoningas jaunas žmogus

Edukacinė bendrovė KALBA kelia tikslą, kad jau 2022 metais bent pusė Lietuvos abiturientų savo karjeros kelią pasirinktų sąmoningiau.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Karjeros centras

Karjeros centro paslaugos

Dalis karjeros centro paslaugų yra nemokamos: jūs galite perskaityti visą informaciją, straipsnius ir lankytis mūsų parodose bei paskaitose.