Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

„Karjeros savaitė‘18“ KALBA ofise!

Pasidalinkite įrašu

Karjeros dienos
Karjeros dienos
Karjeros dienos

Balandžio 3-5 dienomis pas mus svečiavosi Lietuvos moksleivių sąjungos „Karjeros savaitės‘18“ moksleiviai, kurie susipažino su KALBA veiklos sritimis ir „pašešėliavo“ – išbandė net keletą profesijų.

Ką veikėme?

– Susipažinome su kolektyvu.

– Atlikome Karjeros interesų testą ir aptarėme rezultatus.

– Atsižvelgiant į kiekvieno testo rezultatus, pakvietėme juos trumpam tapti administratoriais, karjeros konsultantais, marketingo ir pardavimų vadybininkais.

– Mokėmės kaip bendrauti su klientais ir pristatyti KALBA paslaugas.

– Leidome pasireikšti kūrybiškumui: generavome idėjas, pasiūlymus kaip pristatyti KALBA paslaugas renginių metu, internete ar kt.

– Ruošėme naujo studijų užsienyje žurnalo turinį ir naujas skiltis.

– Aiškinomės kaip būti „super“ administratoriumi: nuo biuro rekvizitų priežiūros iki dovanų parinkimo kolegai gimtadienio progra.

Karmos taškai moksleiviams:

Ši iniciatyva leido jiems pažinti ne tik kelias profesijas, bet ir save – savo gabumus, stipriąsias puses. Testo rezultatai, kai kuriuos nustebino – leido atrasti visiškai netikėtus savo interesus ir gabumus, ir tuo pačiu, plačiau pažvelgti į savo karjeros perspektyvas.

Karmos taškai KALBA koletyvui:

Mes stengėmės atsakyti į visus rūpimus klausimus apie savo profesiją, mielai dalijomės patirtimi ir rekomendacijomis. Norime, kad kiekvienas suprastų, jog karjeros pasirinkimas – tai ilgalaikis procesas, reikalaujantis nemažai žinių ir nuoseklių žingsnių pasirinkimo link. Na, o mes KALBA galime padėti šį procesą paversti lengvu ir smagiu nuotykiu!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.