Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Dailės, Meno srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video

Apie dailės, meno studijas

Tai – karjeros kryptis, talpinanti dizaino, grafikos, architektūros, fotografijos ir taikomųjų menų (keramikos, stiklo, tapybos, skulptūros, tekstilės) sritis. Visas šias studijų šakas vienija tai, kad norintieji studijuoti turi turėti savo darbų portfolioPortfolio galima paruošti per maždaug du metus iki studijų, tačiau vertėtų žinoti, kad tam reikės profesionalios pagalbos.

Portfolio rengiamas menų mokyklose arba specializuotose vasaros programose užsienyje. Visoms specialybėms reikės akademinio piešimo darbų ir specializaciją atitinkančių darbų: fotografijų, produkto arba drabužių dizaino darbų, grafikai – personažo kūrybos, plakatų.

Dažniausiai, norint studijuoti šias specialybes, reikia ne tik tam tikrų pažymių brandos atestate, bet ir gauti aukštą balą stojamuosiuose egzaminuose.

Studijų metais didžiąją dalį sudaro praktiniai darbai, kurie skirstomi į bendruosius ir specialybinius. Mažiau dėmesio skiriama teorijai.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Dailės, meno specializacijos

Specializacijų apstu, tad išvardinsime tik keletą populiariausių:

 • Meno istorija – specialybė, kurios absolventai gilinsis į meno raidą, aiškinsis, kas yra ar nėra menas, bei įgis gebėjimų skirti originalus nuo klastočių;
 • Taikomieji menai – studijuojant šioje studijų programoje, dažniausiai pasirenkamos konkrečios – keramikos, tekstilės, skulptūros, tapybos, stiklo – specialybės.
 • Dizainas – čia, nors pradedama nuo bendrinių terminų, aukštesniuose kursuose renkamasi konkreti specializacija: produkto, pakuotės, aprangos, tekstilės, grafinis dizainas.
 • Skaitmeninis menas – tinklapių dizainas, fotografija, animacija, kompiuterinių žaidimų dizainas ir daugybė kitų specialybių, kuriose kūrėjas, norėdamas gauti rezultatą, dažniausiai naudoja kompiuterinę techniką.
 • Kūrybinės industrijos – tai specialybė, kurios absolventai skatina meno, verslo ir visuomenės komunikaciją. Kaip atidaryti meno centrą, suorganizuoti kultūrinę parodą? Šios specialybės studentai turi atsakymus į šiuos klausimus.
 • Architektūra – architektūros studijos nėra tik pastatai, tai ir funkcinės miesto sritys, jų kūryba ir valdymas bei mažoji architektūra – laiptai, tiltai ir panašūs objektai.

Karjeros kryptys

Keletas konkrečių, populiarių specialybių:

 • menininkas (keramikas, tekstilininkas, skulptorius, vitražistas ir kt.);
 • paveldosaugininkas;
 • meno administratorius, vadybininkas;
 • animatorius;
 • dizaineris (kompiuterinių žaidimų, plakatų, svetainių, aprangos ir kt.)
 • fotografas;
 • architektas;
 • meno vadovas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas17
Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth – tai universitetas, galintis didžiuotis puikia nacionaline ir tarptautine reputacija. Universiteto darbuotojai ir studentai dirba tiek su pasaulyje puikiai žinomais prekių ženklais, tiek su vietinėmis įmonėmis.

SKAITYTI »
ravensbourne university
Ravensbourne University London

Puikiai vertinamos yra šio universiteto animacijos, architektūros, skaitmeninės fotografijos ir kitos programos. Universitetas bendradarbiauja su daugeliu įvairių įmonių – studentai jose dažnai atlieka įvairias praktines užduotis, taip įgaudami puikios darbinės patirties.

SKAITYTI »
Logotipas_0006_admin-ajax (21)
University of the Arts London

University of the Arts London yra didžiausia aukštojo mokslo institucija, skirta mados, meno, dizaino ir scenos menų studijoms. Universitetas, įkurtas 2004 m., sujungė 6 skirtingus menų, dizaino, mados ir medijų koledžus. Potencialūs studentai, norintys studijuoti šiame universitete, gali rinktis pageidaujamą studijų programą iš mados fotografijos, mados verslo, iliustracijos, architektūros, mados žurnalistikos bei kitų krypčių.

SKAITYTI »
University of East London
University of East London

Tai šiuolaikinis universitetas, įsikūręs Anglijos sostinės Londono rytinėje pusėje, dviejuose moderniuose studentų miesteliuose – Docklands ir Stratford. Šis universitetas turi daugiau nei šimtmečio istoriją ir iki pat šių dienų siūlo aukštos kokybės studijas, platų studijų programų pasirinkimą, perspektyvias karjeros galimybes ir įdomius studijų metus.

SKAITYTI »
University of Gloucestershire
University of Gloucestershire

Tai vienas geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgiant į darbuotojų, apdovanotų nacionaliniais mokytojų apdovanojimais už gebėjimo su studentais dirbti kaip su kolegomis, skaičių. Be to, šis universitetas patenka į TOP 20 finansų, filmų kūrimo ir fotografijos studijų srityse.

SKAITYTI »
University of Huddersfield
University of Huddersfield

Šis universitetas pavadintas Huddersfield miesto vardu, kuris yra vienuoliktas pagal dydį Jungtinėje Karalystėje. Aukštoji mokykla daug dėmesio skiria studentų verslumo skatinimui, už ką yra gavusi ne vieną apdovanojimą. Efektyvus bendradarbiavimas su įvairiomis kompanijomis ir organizacijomis yra vienas iš universiteto prioritetų.

SKAITYTI »