Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Grožio terapijos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about beauty therapy

Apie grožio terapijos studijas

Šioje skiltyje šiek tiek plačiau pakalbėsime ir apie grožio industriją, ne tik terapiją.

Grožio paslaugos XXI amžiuje stipriai pasikeitė: iš prabangos produktų SPA, masažai, nagų barai ir įvairios veido procedūros tapo daugumai įkandamais asmeninės priežiūros ritualais. Keičiasi ne tik kaina ir klientūra, keičiasi vartojimo įpročiai ir pats žmonių požiūris į produktus. Šiuo metu vertinami natūralūs produktai, suyrančios pakuotės, užsimezgę ryšiai su grožio salonu, jo darbuotojais ar produkcija ir gerosios patirtys.

Norintys dirbti šioje srityje turi nebijoti pokyčių: procedūros, produkcija, technikos nuolatos tobulėja. Keičiasi mados, klientų poreikiai ir norai. Itin greitai keičiasi rinka, atsiranda vis siauresnių specializacijų. Klientai nori naujų patirčių. Grožio terapijos specialistai, vadybininkai tampa atsakingi ne tik už savo klientų išvaizdą, bet ir už jų savijautą, neretai – ir savivertę.

Raginame pasidomėti šios srities specializacijomis, kad susidarytumėte tikrą įspūdį apie grožio terapijos studijas.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Grožio terapijos specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

 • Kosmetologija – studijų metais įgyjama tam tikro lygio medicinos žinių. Kosmetologai turi mokėti įvertinti kliento odos būklę, paskirti reikalingas procedūras ir jas atlikti. Procedūros gali būti įvairios: nuo kaukių ar kosmetikos parinkimo, pirčių ar soliariumų iki biorevitalizacijos, injekcinių procedūrų atlikimo. Ši specialybė vis dar plečiasi, neretai kosmetologas turi turėti kompetenciją patarti, kokios dietos ar gyvensenos laikytis, kokius vitaminus vartoti – jei klientas nori pagerinti savo odos būklę.
 • Makiažas – makiažo specialistai dažnai atsakingi už kliento pasitikėjimą savimi ir savijautą svarbiausiomis jo(s) gyvenimo progomis. Šie specialistai moka išryškinti dailiausius veido bruožus, paslėpti trūkumus ir paversti savo klientes ugnies deivėmis, ledo karalienėmis ar žurnalų viršelių merginomis.
 • Plaukų priežiūra ir mada – profesionalus darbas su plaukais visada vertinamas. Tikras specialistas žino, koks kirpimas jums tinka, gali padėti atgaivinti pavargusius plaukus, pakeisti jų spalvą, sukurti pribloškiančią šukuoseną. Tai darbas, kuriame kiekviena diena vis kitokia!
 • Grožio salonų ir SPA vadyba – kaip parinkti darbuotojus, kaip sukurti atmosferą, kokius produktus rinktis ir kaip specializuotis – tai klausimai, į kuriuos galėsite atsakyti po studijų. Priklausomai nuo universiteto ir konkrečios studijų programos, studijų metais gali tekti daug keliauti arba praktiškai išbandyti įvairias procedūras.
 • Mados ir grožio žurnalistika – vlogeriai, produktų apžvalgininkai žurnaluose, stilistai ir kiti mados industrijos „įgarsintojai“. Tai žmonės, mokantys valdyti žodžius ir žinantys, kaip tiksliai apibūdinti kvepalų aromatą, koks makiažas tinka žiemos metu, o koks – vasaros terasos vakarėlyje. Jie žino, kokie produktai dabar „ant bangos“, o kokie – vintažas.
 • Grimeriai televizijai – specialistai, kuriuos galima išskirti į dvi kategorijas – makiažo specialistus ir SFX makiažo specialistus. Pirmieji žino įvairias televizijos kamerų subtilybes ir gali nugrimuoti taip, kad televizoriaus ekrane atrodytumėte nepriekaištingai. SFX (originalų terminą palikome specialiai, kad ieškant informacijos, ją lengvai rastumėte internete) makiažas – zombiai, ateiviai, lūžiai, pūliai, 3D efektai – tai specialus makiažas filmams arba teminiams vakarėliams.
 • Teatro grimas – dažnai išskiriamas, nes čia viskas ryškiau. Specialistams reikia, kad aktoriai gerai atrodytų tiek žiūrovams iš pirmos, tiek iš penkioliktos eilės, kad būtų aiškiai matomos jų išraiškos, mimikos.

Karjeros kryptys

Keletas karjeros pasirinkimų grožio industrijoje:

 • grožio salono arba SPA grožio terapijos specialistas – žmogus, galintis savo klientui pasiūlyti įvairias grožio paslaugas ir procedūras, atsižvelgdamas į jo poreikius;
 • kruizinių laivų arba viešbučių grožio terapijos specialistas;
 • tinklaraštininkas grožio temomis;
 • pirkimų (pardavimų) vadybininkas – šiam specialistui labai svarbu žinoti madas, naujienas, mėgstamus produktus;
 • makiažo specialistas televizijos laidoms;
 • kosmetologijos klinikos darbuotojas – injekcinių procedūrų ar pooperacinės (pvz., odos patempimo) priežiūros specialistas;
 • masažistas;
 • kirpėjas;
 • stilistas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas_0006_admin-ajax (21)
University of the Arts London

University of the Arts London yra didžiausia aukštojo mokslo institucija, skirta mados, meno, dizaino ir scenos menų studijoms. Universitetas, įkurtas 2004 m., sujungė 6 skirtingus menų, dizaino, mados ir medijų koledžus. Potencialūs studentai, norintys studijuoti šiame universitete, gali rinktis pageidaujamą studijų programą iš mados fotografijos, mados verslo, iliustracijos, architektūros, mados žurnalistikos bei kitų krypčių.

SKAITYTI »
University of Sunderland
University of Sunderland

Įsikūręs šiaurės rytų Anglijoje, kur driekiasi geriausi to regiono paplūdimiai. Universitetas pripažintas prieinamiausiu užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje, kuriame pirmauja mechanikos, turizmo ir žiniasklaidos studijų programos.

SKAITYTI »
london metropolitan university
London Metropolitan University

Tai vienas seniausių Anglijos universitetų, žymus dėl didžiausios mokymų laboratorijos visoje Europoje. Universitetas sudaręs sutartis su įdarbinimo agentūromis ir įstaigomis, todėl pirmumo teisė gauti darbą yra būtent šio universiteto studentams.

SKAITYTI »
University College Birmingham
University College Birmingham

Ši nedidelė, specializuota aukštoji mokykla siūlo įvairias turizmo, svetingumo, kulinarijos meno ir vadybos studijų programas. Tai optimalus pasirinkimas, kurie nori rinktis paruošiamąsias programas ir vėliau pratęsti bakalauro bei magistrantūros studijas.

SKAITYTI »