Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Prekybos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about trade studies

Ape prekybos srities studijas

Jei jums patinka derėtis ir įtikinėti kitus, jaučiate jog turite „verslininko gyslelę“, tada studijos, susijusios su prekyba ar pardavimais, kaip tik jums. Pardavimai – labai universali sritis, leidžianti specializuotis bet kurioje jus dominančioje verslo srityje.

Ši studijų programa skirta įgūdžiams lavinti ir didinti žinių, reikalingų įtikinti vartotojus apie jų įgyjamų produktų ar prekių vertę, bagažą. Studijuodami mokysitės praktinių, technologinių ir teorinių pardavimo metodų, rinkodaros, skaitmeninių technologijų, pardavimo etikos ir vartotojų elgsenos, psichologijos dalykų. Pabaigę šią programą, žinosite įvairius verslo vystymo bei socialinių pokyčių įtakos metodus.

Pardavimų studijos suteikia galimybių tobulinti individualius įgūdžius, reikalingus pažangių pardavimų technologijų ir metodikos kūrimui. Praktiškai galėsite patobulinti savo planavimo, logistikos, vartotojų psichologijos ir derybų įgūdžius. Ateityje patys galėsite tapti savo pardavimo srities instruktoriais ir profesionalais.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Prekybos srities specializacijos

Pristatome keletą populiariausių prekybos studijų specializacijų:

  • Pardavimų strategija ir praktika. Ši specializacija padės lavinti profesionalius įgūdžius, reikalingus įvairioms darbo pozicijoms, susijusioms su pardavimais. Studijų metu išmoksite rengti pardavimų pristatymus, konsultacijas bei analizuoti pagrindines pardavimų sistemas.
  • Pardavimų vadyba. Šioje specializacijoje didžiausias dėmesys skiriamas tokiems pardavimo aspektams, kaip įsidarbinimas, mokymas, motyvacija, pardavimų sistemos sukūrimas, darbo su klientais specifika bei darbo su pardavimų personalu ypatybės.
  • Produkto kūrimas. Ši specializacija orientuota į gaminio priežiūrą nuo koncepcijos iki dizaino sukūrimo, nuo pardavimo kampanijos kūrimo iki pozicionavimo prekybos vietoje.
  • Prekyba ir pirkimas. Ši prekybos srities specializacija apima prekių ir paslaugų reklamą, pirkimą ir pardavimą. Mokomasi, kaip tinkamu laiku ir kaina gauti reikiamą kiekį produktų, kurių pardavimas užtikrintų pelną. Pasirinkę šią specializaciją, išmoksite nustatyti prekių pirkimo tendencijas, sužinosite, kaip tinkamai bendrauti su prekių gamintojais, dizaineriais bei produktų tiekėjais.

Karjeros kryptys

Baigę prekybos studijas, jūs galite rinktis profesiją, susijusią su pardavimais, pradedant nuo konsultanto, pardavimų vadovo pozicijų. Šie specialistai paklausūs tiek viešajame, tiek privataus verslo sektoriuje pačiose įvairiausiose srityse, pvz.:

  • draudimo;
  • finansinių paslaugų;
  • gamybos;
  • farmacijos;
  • technologijų pramonėje ir daugelyje kitų.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

NHL Stenden University of Applied Sciences
NHL Stenden University of Applied Sciences

Universiteto tikslas – paruošti studentus tarptautinei, tarpkultūrinei ir nuolat besikeičiančiai aplinkai. Būtent dėl to studijų metu dalį laiko galima praleisti ne tik Nyderlanduose, bet ir Tailande, Katare ar Indonezijoje (Balis).

SKAITYTI »
Nottingham Trent University
Nottingham Trent University

Universitetas įkurtas Notingamo mieste (Nottingham), centrinėje Anglijos dalyje. Šis universitetas buvo paskelbtas geriausiu tarptautiniu universitetu studentams, Didžiojoje Britanijoje. Jam priklauso keturi studentų miesteliai, iš kurių du buvo įvertinti aukščiausiu apdovanojimu už ekologiją.

SKAITYTI »
Logotipas27
De Montfort University

Pretenduoja tapti vienu moderniausių universitetų Didžiojoje Britanijoje. Tai įrodo didžiulė (net 187 milijonų svarų) investicija į naujausią įranga, priemones ir technologijas. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti menus. Tai yra stipriausia šio universiteto studijų kryptis, siūlanti mados, architektūros, dailės, produkto dizaino ir avalynės dizaino studijas, kurios yra vienintelės Anglijoje.

SKAITYTI »
Coventry logo
Coventry University

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką.

SKAITYTI »