Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Rekreacija ir turizmas

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about tourism

Apie rekreacijos ir turizmo studijas

Ši studijų programa turi daug bendro su klientų aptarnavimo ir svetingumo įgūdžių lavinimu. Studijos derinamos su praktika ir stažuotėmis įvairiose turizmo pramonės įmonėse.

Studijuodami šiose studijose galite rinktis specializacijas, susijusias su verslo, finansų, rinkodaros, laisvalaikio ir turizmo sritimis.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Rekreacijos ir turizmo specializacijos

Plačiau aprašome kelias populiarias rekreacijos ir turizmo specializacijas:

 • Viešbučių verslo administravimas apima visą spektrą dalykų (pvz., finansų apskaitos, žmogiškųjų išteklių, inovacijų), reikalingų, norint sėkmingai dirbti viešbučių versle.
 • Prabangaus svetingumo vadyba skirta norintiems ateityje dirbti su išskirtinės prabangos rekreacijos paslaugas teikiančiais bei prestižinio prekės ženklo valdomais viešbučiais. Baigus šias studijas, siūloma atlikti praktinę stažuotę Milane.
 • Renginių vadybos studijos suteikia teorinių ir praktinių žinių apie pramogų industriją ir renginių organizavimą. Baigus studijas, galėsite atlikti renginių organizavimo praktiką realiomis sąlygomis.
 • Turizmo vadyba skirta norintiems dirbti turizmo srityje, bendradarbiaujant su viešbučiais, tarptautinėmis kelionių agentūromis. Studijų metu sužinosite apie turizmo strategiją ir plėtrą, rinkodarą, socialinę atsakomybę, iššūkius bei įvairius sprendimus, siekiant užtikrinti kokybišką poilsį savo klientams.
 • Svetingumo marketingo studijų metu išmoksite įvairių rinkodaros strategijų bei priemonių, šiuolaikinių technologijų, kaip sėkmingai vystyti svetingumo verslą, pasitelkus žiniasklaidą bei kitas reklamos priemones. Taip pat teoriškai ir praktiškai kursite ir vykdysite reklamos kampanijas savo tikslinei auditorijai.

Be jau išvardytų specializacijų, galite rinktis maisto ir gėrimų vadybą, sporto turizmo vadybą ir finansavimą, žmogiškųjų išteklių valdymą, nekilnojamojo turto ir pajamų vadybą, tvarų turizmo vystymąsi ir kt.

Karjeros kryptys

Sėkmingai baigę rekreacijos ir turizmo studijas, jūs galite rinktis šias profesijas:

 • svetingumo vadybininko;
 • viešbučio vadybininko;
 • turizmo specialisto;
 • renginių vadybininko;
 • virtuvės šefo;
 • greito maisto restorano vadybininko;
 • restorano vadovo.

Taip pat galite dirbti klientų aptarnavimo vadybininkais, turistinių kelionių planuotojais, apgyvendinimo paslaugų vadybininkais, o visose maitinimo, apgyvendinimo, pramogų, kelionių organizavimo paslaugų srityse jūs būsite patys geidžiamiausi darbuotojai.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Coventry logo
Coventry University

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką.

SKAITYTI »