Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Visuomenės saugumo srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about public safety

Apie visuomenės saugumo studijas

Visuomenės saugumo studijos skirtos parengti nacionalinio saugumo ir gynybos specialistus, išmanančius saugumo teoriją, nacionalinio saugumo sistemas bei gebančius tinkamai analizuoti grėsmes, į jas reaguoti greitai ir efektyviai.

Pirmaisiais studijų metais studentai mokosi viešojo valdymo istorijos, gilinasi į nacionalinio saugumo teorijas, lygina įvairių šalių grėsmes ir aiškinasi, kaip su jomis kovoti. Vėliau renkasi dominančią specializaciją ir atlieka praktiką. Pabaigę šias studijas, studentai gali savarankiškai analizuoti grėsmes, atlikti kiekybinius ir kokybinius tyrimus, vadovauti kariams ir padaliniams.

Mokomųjų dalykų pavyzdžiai:

 • sociologiniai ir psichologiniai terorizmo veiksniai;
 • pagrindinės viešojo saugumo sąvokos;
 • visuomenės saugumo etika;
 • visuomenės saugumo rizikos vertinimas;
 • tardymo technikos;
 • įvadas į baudžiamąją teisę.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Visuomenės saugumo srities specializacijos

Kibernetinis saugumas, visuomenės saugumas – šios studijos skirtos parengti specialistus, išmanančius šiuolaikines technologijas, gebančius sukurti naujas saugumo technikas, siekiant užkirsti elektroninius nusikaltimus.

Viešojo saugumo administravimo studijų tikslas – išmokyti tinkamai reaguoti į nelaimes, suteikti pagalbą, spręsti problemas, susijusias su saugumo užtikrinimu.

Vadovavimas teisėsaugos srityje apima bendruomenės saugumą, koordinavimą, jos administravimą. Galimi darbai, baigus šios srities studijas: policijoje, priešgaisrinės ir medicinos tarnybose.

Viešojo saugumo finansinis administravimas skirtas parengti specialistus, išmanančius viešuosius pirkimus, turto valdymą, skirstant lėšas valstybinėms institucijoms

Karjeros kryptys

Tam tikriems darbams gali būti reikalingi papildomi mokymai darbe, policijos akademijoje arba panašioje profesinio mokymo įstaigoje.

Darbai, tiesiogiai susiję su visuomenės saugumo studijomis:

 • visuomenės saugumo darbuotojas;
 • policijos pareigūnas arba tyrėjas;
 • pataisos namų pareigūnas;
 • ligoninės administratorius;
 • teismo administratorius.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of East London
University of East London

Tai šiuolaikinis universitetas, įsikūręs Anglijos sostinės Londono rytinėje pusėje, dviejuose moderniuose studentų miesteliuose – Docklands ir Stratford. Šis universitetas turi daugiau nei šimtmečio istoriją ir iki pat šių dienų siūlo aukštos kokybės studijas, platų studijų programų pasirinkimą, perspektyvias karjeros galimybes ir įdomius studijų metus.

SKAITYTI »
University of Gloucestershire
University of Gloucestershire

Tai vienas geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgiant į darbuotojų, apdovanotų nacionaliniais mokytojų apdovanojimais už gebėjimo su studentais dirbti kaip su kolegomis, skaičių. Be to, šis universitetas patenka į TOP 20 finansų, filmų kūrimo ir fotografijos studijų srityse.

SKAITYTI »
University of Huddersfield
University of Huddersfield

Šis universitetas pavadintas Huddersfield miesto vardu, kuris yra vienuoliktas pagal dydį Jungtinėje Karalystėje. Aukštoji mokykla daug dėmesio skiria studentų verslumo skatinimui, už ką yra gavusi ne vieną apdovanojimą. Efektyvus bendradarbiavimas su įvairiomis kompanijomis ir organizacijomis yra vienas iš universiteto prioritetų.

SKAITYTI »
University of West London
University of West London

Universitetas įsikūręs viename sėkmingiausių verslo regionų vakarų Londone. Jis garsėja kokybiškomis verslo vadybos, kompiuterių mokslų ir informacinių technologijų, teisės, psichologijos, menų, bibliotekininkystės ir kt. sričių studijomis. Vakarų Londono universitetas pripažintas geriausiu tarp visų sostinės universitetų, atsižvelgiant į studentų pasitenkinimą studijomis.

SKAITYTI »
University of Sunderland
University of Sunderland

Įsikūręs šiaurės rytų Anglijoje, kur driekiasi geriausi to regiono paplūdimiai. Universitetas pripažintas prieinamiausiu užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje, kuriame pirmauja mechanikos, turizmo ir žiniasklaidos studijų programos.

SKAITYTI »
University of Portsmouth
University of Portsmouth

Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

SKAITYTI »
Logotipas_0018_admin-ajax (9)
University of Leicester

Leicester miestas pripažintas pačiu studentiškiausiu miestu Didžiojoje Britanijoje, kuriame yra įkurtas vienas seniausių universitetų. Šis miestas per pastaruosius metus buvo pripažintas geriausia vieta gyventi Anglijoje pagal augimo indeksą. Universitetas išsiskiria galimybe pasirinkti tarp vientisųjų ir jungtinių studijų programų.

SKAITYTI »
Logotipas_0022_admin-ajax (6)
University of Hertfordshire

Universitetas įsikūręs Hatfildo miestelyje, kuris yra vos 25 min. kelio traukiniu iki Londono. Ši aukštoji mokykla pasižymi patogiu universiteto miestelio pastatų išdėstymu bei inovatyvumu. Remiantis pasauliniais reitingais, universitetas patenka tarp moderniausių pasaulio universitetų.

SKAITYTI »
Logotipas_0081_admin-ajax (22)
University of Central Lancashire

Tai vienas didžiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje (čia studijuoja daugiau nei 35 tūkst. jaunuolių). University of Central Lancashire ypač didelį dėmesį skiria istorijos, teisės ir astrofizikos mokslams, tačiau siūlo daug ir įvairių studijų programų: apie 500 bakalauro ir 200 magistrantūros.

SKAITYTI »