Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kodėl žmonės renkasi vidurinį mokslą užsienyje?

Mes, ES piliečiai, turime galimybę dalyvauti tarptautinėse mainų programose, mokytis vidurinėse mokyklose vos metus – du arba nuo septintos klasės iki pat mokyklos baigimo. Taip pat galime išbandyti mokslo kokybę ar net studijų kryptį vasaros programų metu.

Pasidalinkite įrašu

Šiuolaikinis jaunimas tapo tikrais globalaus pasaulio piliečiais. Bet kuriame prekybos centre galima įsigyti pačių įvairiausių maisto produktų: Azijos, Pietų Amerikos ar kaimyninių šalių. Internetas ribas praplečia dar toliau: galime drabužius, elektroniką, namų apyvokos prekes pirkti visame pasaulyje. Mes tapome labai mobilūs ir galime ne tik keletą kartų per metus apsilankyti skirtingose užsienio šalyse, bet ir kasdien bendrauti su draugais iš viso pasaulio ar artimaisiais, kurie emigravo svetur ir gyvena kitose kultūrose. Visas šis multikultūriškumas mums sudaro galimybes mėgautis ne tik atostogomis užsienyje, naujais skoniais ar daiktais, bet ir išbandyti užsienio šalių edukacijos privalumus.

Lietuvoje, organizuojant tarptautines studijų parodas, ryškėja tendencija, kad vis daugiau moksleivių ir jų tėvų domisi aukštojo mokslo studijomis užsienyje. Įdomu tai, kad dažniausiai moksleivių tėvai net nebūna pagalvoję apie tai, kad jų vaikas gali mokytis užsienyje jau nuo vidurinės mokyklos, ir daugiau galvoja apie studijų programas. Išgirdę tokį pasiūlymą, tėvai dažnai lieka nustebę: kaip bus užtikrintas paauglio saugumas, ar balai, gauti užsienyje, bus pripažįstami Lietuvoje, koks ten apgyvendinimas, maitinimas, kaip bus su sporto programomis, hobiais, ir daugybė kitų klausimų šauna į galvą.

Mes, ES piliečiai, turime galimybę dalyvauti tarptautinėse mainų programose, mokytis vidurinėse mokyklose vos metus – du arba nuo septintos klasės iki pat mokyklos baigimo. Taip pat galime išbandyti mokslo kokybę ar net studijų kryptį vasaros programų metu.

Lietuvoje gana populiari yra vienerių metų mainų programa JAV. Programos metu moksleiviai gyvena su vietine šeima, lanko mokyklą ir gyvena standartinį amerikiečio gyvenimą.

Populiariausia ne tik studijų, bet ir vidurinio mokslo kryptis yra Didžioji Britanija. Čia galima išbandyti save vasaros programų metu medicinos, menų, scenos menų, vadybos, teisės ir kitose srityse. Taip pat galima rinktis vidurinį mokslą nuo 7-os arba 11-os klasės.

Kodėl verta rinktis vidurinį mokslą užsienyje? Ne tik dėl kalbos įvaldymo ir tarptautinės patirties. Didžiojoje Britanijoje kitokia mokymosi sistema. Čia daug dėmesio yra skiriama moksleivio individualiems poreikiams ir pomėgiams. Kiekvienas moksleivis turi savo kuratorių, kuris ne tik padeda išsiaiškinti ir susiorientuoti, ieškant savo pašaukimo ar planuojant ateities karjerą, bet ir išspręsti įvairias problemas ar priežastis, kai nesiseka pasiekti norimų rezultatų. Visa Didžiosios Britanijos mokymosi sistema yra orientuota į kritinio mąstymo, emocinio intelekto ir visapusiško asmens ugdymą, o ne vien akademinius pasiekimus.

Skirtingai nei Lietuvoje, šalia įprastų mokslo disciplinų yra psichologijos, verslumo, viešojo kalbėjimo dalykai. Moksleiviams, turintiems įvairių hobių, yra sudaromos visos galimybės profesionaliai jodinėti, sportuoti, kurti muziką ir ją atlikti, užsiimti menais ir tobulinti savo gebėjimus. Mokymosi programos yra sukurtos taip, kad būtų tolygiai paskirstytos akademinės, fizinės ir kūrybinės veiklos. Tai padeda moksleiviui plėsti savo akiratį, labiau pažinti save ir priimti informuotą sprendimą dėl būsimos specialybės.

Jei norite daugiau sužinoti apie įvairias vidurinio mokslo programas ir galimybes, raginame kreiptis į mūsų draugus egoPERFECTUS. Jie ne tik konsultuoja dėl vidurinio mokslo svetur, bet ir pagelbėja pasirinkti mokyklą, užpildyti visus reikalingus dokumentus. egoPERFECTUS taip pat organizuoja susitikimus su mokyklomis ir seminarus.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Darna
Uncategorized @lt

Kodėl kalbame apie darną?

Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos bent vienoje gyvenimo srityje.

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.