Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

LIEPA MIKULEVIČIŪTĖ – mergina pasakoja kaip susirasti praktiką kompanijoje

Paskaitų metu turėjome specialų modulį, kurio metu mokėmės rašyti CV, turėjome įvairių praktinių užsiėmimų, kurių metu mokėmės, kaip būti geru vadovu, bendrauti su kolektyvu, analizuodavome situacijas, remdamiesi šaltiniais ir pan.

Pasidalinkite įrašu

Stodama į universitetą Liepa pasirinko Sandwich Year Placement programą, tad šiuo metu ji jau įpusėjo savo praktikos metus kompanijoje PeopleScout.

Mergina pasakoja, kad susirasti norimą praktiką nebuvo sunku, nes labai daug paramos šiuo klausimu suteikė pats universitetas.

„Paskaitų metu turėjome specialų modulį, kurio metu mokėmės rašyti CV, turėjome įvairių praktinių užsiėmimų, kurių metu mokėmės, kaip būti geru vadovu, bendrauti su kolektyvu, analizuodavome situacijas, remdamiesi šaltiniais ir pan. Taip pat universitetas turi atskirą Placement praktikos departamentą, kuris organizuoja papildomas paskaitas, jose lankydavosi svečiai iš įvairių kompanijų ir pasakodavo apie praktikų galimybes.

Po tokių paskaitų studentams visuomet suteikiama galimybė prisistatyti, pabendrauti su norimų įmonių atstovais. Procesas, norint gauti praktiką, yra gana ilgas ir sudėtingas: pirmiausia reikia užpildyti online paraišką, atsakyti į motyvacinius klausimus, prisegti CV, paruošti motyvacinį laišką, nusiųsti modulių rezultatus, po to seka telefoninis arba video interviu. Jeigu kandidatas pasirodo įdomus, tuomet laukia finalinis interviu ir dar vienas testas. Žinojau, kad lengva nebus, bet pabandžiau“, – apie subtilybes ieškant praktikos pasakoja Liepa.

Gavusi praktikos vietą Liepa pirmiausia vykdė telefoninius interviu „Virgin Media“ kompanijoje, kurių metu patirdavo įvairių situacijų. Tačiau pripratusi prie darbo specifikos ir apsipratusi prie aplinkos, studentė gavo daugiau užduočių, susijusių su administraciniu darbu. Šiuo metu Liepa dirba su „Arup“ kompanija – jos darbas yra peržiūrėti studentų arba absolventų paraiškas bei atrinkti tinkamus kandidatus.

L. Mikulevičiūtė teigia, jog nuolatos stengiasi būti ambicinga ir iniciatyvi bei imtis naujų veiklų, galimybių. Būtent dėl to jai teko prisidėti ir prie vakarėlių organizavimo kompanijos viduje, tai leido įgyvendinti savo idėjas, pažinti darbuotojus, ugdyti komandinę dvasią.

„Ši praktika – labai vertinga ir naudinga. Jos metu patobulinau savo anglų kalbą ir kritinio mąstymo galimybes, įgijau daug žinių apie darbinimosi procesą, gavau praktikos renginių komitete. Žinoma, pradėjau labiau pasitikėti savimi ir supratau, ką galiu profesinėje srityje. Sužinojau apie tobulėjimo peržiūros sistemą Feedback Recognition, kurioje vertinamas darbuotojų progresas ir įgūdžiai. Du mėnesius iš eilės laimėjau True Gratitude Celebration apdovanojimą už didžiausią priimtų skambučių skaičių. Šį tikslą pasiekiau per keturis mėnesius nuo tada, kai pradėjau dirbti. Tai man svarbus įvertinimas, įrodantis, kad galiu padaryti viską, ką noriu“, – didžiausius praktikos pliusus vardija pašnekovė.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.