Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Mama, išleidusi vaikus baigti vidurinę užsienyje: tokių pokyčių iš jų nelaukėme ir nesitikėjome

Kodėl žmonės renkasi vidurinį mokslą užsienyje? Laidoje su svečiais kalbamės – kodėl moksleivių tėvai net nebūna pagalvoję apie tai, kad jų vaikas gali mokytis užsienyje jau nuo vidurinės mokyklos.

Pasidalinkite įrašu

Lietuvoje ryškėja tendencija, kad vis daugiau moksleivių ir jų tėvų domisi aukštojo mokslo studijomis užsienyje. Įdomu tai, kad dažniausiai moksleivių tėvai net nebūna pagalvoję apie tai, kad jų vaikas gali mokytis užsienyje jau nuo vidurinės mokyklos, ir daugiau galvoja apie studijų programas. Šios diskusijos tema – kodėl žmonės renkasi vidurinį mokslą užsienyje?

Laidos svečiai: Jūratė Taujanskienė, mama, išleidusi 3 savo vaikus į užsienio vidurines mokyklas ir Lorena Bartkute, kuri yra tarptautinė konsultantė, šiuo metu dirbanti mokykloje Anglijoje.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.