Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Didžiausias studijų Danijoje privalumas – patirtis

Marketingo vadybos studijos

Pasidalinkite įrašu

Sužinok, kaip sekasi optimistei Astai studijuoti marketingo vadybą VIA design universitete, Danijoje. Mergina pasakoja apie nuostabius studijų metus, darbo paieškas bei studijų Danijoje privalumus.

Marketingo vadybos studijos

Noras pažinti naujas kultūras

Apie studijas užsienyje mąsčiau jau nuo septintos klasės. Supratau, kad noriu keliauti, pažinti naujas kultūras ir būti apsupta įdomių, dar nepažįstamų kalbų. Galėjau pasilikti Lietuvoje ir studijuoti VU filologiją, bet, manau, kad kai esi apsuptas naujos kultūros, išmoksti daug daugiau, o tuo pačiu ir įgyji draugų iš viso pasaulio. Visada buvau nerami siela ir norėjau pamatyti kuo daugiau, taigi radikalus sprendimas išvykti pasirodė smagus ir puikiai tinkamas man.

Žinoma, dvejojau, ar tikrai renkuosi tinkamas studijas, ar tikrai įstosiu, bet tikėjau savo jėgomis ir tiesiog nėriau į naują šalį.

Įdomios marketingo studijos Horsene

Vos atvykus į universitetą susipažinau su dauguma užsieniečių, įsiliejau į universiteto veiklas ir labai greitai sukūriau naują ir labai įvairiapusišką gyvenimą. Studijos nėra sunkios, turiu laisvo laiko, todėl save taip pat realizuoju užsiimdama universiteto renginiais. Dėstytojai labai draugiški, atsako į visus klausimus ir visada stengiasi padėti. Kursiokai ir visas studentiškas gyvenimas Danijoje yra awesome: visada lengva rasti bendraminčių žmonių, kurie nori kurti geresnę ateitį ir nebijo sunkaus darbo.

Sėkmingos darbo paieškos

Kadangi teko persikraustyti į Kopenhagą, kur gavau praktiką, teko susirasti naują darbą. Bet kaip sakoma – kas ieško, tas randa, todėl jau antrą dieną Kopenhagoje gavau darbą. Suderinti viską pavyko tiek paskaitų laikotarpiu, tiek praktikos metu. Kadangi dirbti reikia 40-45 val. per mėnesį, tad tai nėra visiškai daug. Žinoma, projektų rašymo laikotarpiu yra šiek tiek sunkiau, bet juk viskas suderinama.

Patirtis, patirtis ir dar kartą patirtis

Didžiausias studijų užsienyje privalumas yra triguba patirtis: patirtis pamatyti naują šalį ir pažinti ją; patirtis susipažinti su plačia įvairove žmonių ir nuomonių, kas padeda subręsti; patirtis, kai esi toli nuo mamos, išmoksti pasiilgti namų ir vertinti tai, kas iš tiesų vertinga. Žinoma, nemokamos studijos irgi yra didelis privalumas.

Jeigu norite studijuoti užsienyje, bet nerimaujate dėl šeimos, draugų ar antros pusės, galiu pasakyti, kad viskas stos į savo vietas. Esame jauni, dabar yra pats geriausias laikas pamatyti pasaulį. Draugai ir šeima išliks, todėl mes ir mylime juos, o jei išliks ir antroji pusė, tai galėsite pradėti planuoti vestuves. Jeigu dvejojate dėl finansų, taip pat galiu pasakyti, kad pasistengus rasite darbą, kurį sugebėsite suderinti su studijomis ir po poros mėnesių gyvensite kaip karaliai.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.