Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kodėl, mokantis kalbų, nenaudinga daryti pertraukas?

Mokymosi pertraukos

Pasidalinkite įrašu

Mūsų ilgametė patirtis rodo, kad geriausi rezultatai yra pasiekiami ir didžiausia pažanga padaroma, lankant daugiau nei vieną kalbos mokymosi lygį. Tęsiant kalbos mokymosi kursus, ne tik sutaupomas laikas – nereikia laukti naujai formuojamos grupės, iš naujo derinti kursų laiko ir datų – bet ir neprarandami jau suformuoti įgūdžiai bei įgyta kompetencija. Ilgalaikis kursų lankymas užtikrina nuolatinį tobulėjimą, leidžia geriau pajausti padarytą pažangą ir peržengti psichologinį barjerą, laisvai reikšti mintis mokomąja kalba.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.