Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Mykolas Kavaliauskas: svarbiausia – tikėti savimi!

Man, kaip fanui ir kaip dalyviui, sportas visąlaik buvo ir yra labai artimas širdžiai. Todėl pasirinkti studijų kryptį  buvo tikrai lengva. Norėjau studijuoti Sports Management, bet UCAS formoj užpildžiau Sport & Exercise Science, University of Worcester atsiuntė pasiūlymą, ir viskas labai gražiai susidėliojo.

Pasidalinkite įrašu

Mykolas nuo vaikystės svajojo žaisti krepšinį JAV, tačiau jau 12 metų gyvena Didžiojoje Britanijoje ir yra be galo pamilęs šį kraštą. Į Angliją atvyko kaip studentas, vėliau tapo dėstytoju, o dabar turi idėją parašyti knygą.

Kodėl nusprendei studijuoti užsienyje?

Norėjosi didelių nuotykių ir išbandymų. Pripažinta Didžiosios Britanijos mokslo sistema bei palankios studijavimo sąlygos, valstybės finansavimas padėjo priimti sprendimą išvykti. Tikrai to nesigailiu!

Papasakok, kodėl pasirinkai studijų kryptį, susijusią su sportu University of Worcester?

Man, kaip fanui ir kaip dalyviui, sportas visąlaik buvo ir yra labai artimas širdžiai. Todėl pasirinkti studijų kryptį buvo tikrai lengva. Norėjau studijuoti Sports Management, bet UCAS formoj užpildžiau Sport & Exercise Science, University of Worcester atsiuntė pasiūlymą, ir viskas labai gražiai susidėliojo. Tai tikrai angliškai atrodantis miestas, jaukus campus‘as, krepšinio komanda Worcester Wolves jau buvo užmezgusi kontaktus su Lietuvos krepšinio federacija. Tad per daug nesvarstydamas nusprendžiau ten važiuoti.

Baigęs bakalauro studijas, įstojai į magistratūrą. Kodėl nusprendei tęsti studijas?

Bakalauro metu puikių dėstytojų pagalbos dėka teko geriau susipažinti su įvairiais darbais sporto mokslo srityje. Siekiant profesionalumo ir norint dirbti šioje srityje, reikia atitikti tam tikrus reikalavimus. Didžioji dauguma darbų reikalavo bent magistro išsilavinimo. Plius ir pats labai norėjau tęsti pradėtus mokslus, nes pasirinkta kryptis pasirodė labai įdomu.

Laimėjai StudentShip, papasakok plačiau, kas tai.

Tai universiteto suteikta galimybė studijuoti magistrą part-time ir kartu dirbti dėstytoju. Idėja tokia, jog 50% laiko skiriama magistro studijoms, už kurias sumoka universitetas, o likę 50% – apmokamam darbui.

Ar buvo lengva nuvykus rasti bendraminčių ir draugų?

Visi priėmė labai šiltai. Kaip ir visoje Didžiojoje Britanijoje, Worcester miestelyje daug užsieniečių studentų, su kuriais bendraudavau. Taip pat vietiniai studentai padėjo greitai integruotis į vietinę kultūrą ir studijas. Su kai kuriais iš jų artimai bendrauju iki šiol!

Iki paskutinės dienos, prieš tampant dėstytoju, dirbai McDonald’e, atlikai praktiką profesionaliame regbio sporto klube Worcester Warriors. Kaip viską suspėdavai?

Gal tik taip atrodo, kad užsiėmimų daug, bet kai viską tiksliai susidėlioji, atsiranda laiko viskam. Praktika būdavo pusdienį arba dieną per savaitę (vasarą truputį daugiau), o darbas – dažniausiai savaitgaliais arba naktimis. Kartais iš praktikos vėluodavau į paskaitas, bet dėstytojai puikiai žinojo priežastį, todėl per daug nepykdavo.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.