Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Nauja paslauga – nuotoliniai mokymai

nuotoliniai mokymai

Pasidalinkite įrašu

Norint pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius, dažnai vien noro nepakanka, tam reikia laiko ir galimybės nuvykti į kalbos kursus. Tad siūlome Jums išeitį – nuotolinius anglų kalbos kursus grupėse. Jų metu mokytis galėsite tiesiog namuose, biure ar bet kurioje kitoje Jums patogioje vietoje! Tam prireiks tik kompiuterio ir interneto ryšio.

Jūsų patogumui, kursai vyks mažose grupėse (3–5 dalyviai). Jų metu lavinami bus visi keturi kalbiniai įgūdžiai (gramatika, žodynas, skaitymas ir klausymas), tačiau daugiausia dėmesio bus skiriama komunikacijos ir šnekamosios kalbos įgūdžių ugdymui ir vystymui. Atsižvelgdamas į Jūsų žinias, dėstytojas individualiai parinks užduotis namų darbams, seks kiekvieno besimokančiojo pažangą ir pagal tai koreguos mokymų turinį.

Šių nuotolinių anglų kalbos mokymų metu dėstytojai pasitelks ilgametę patirtį bei profesionalų reputaciją turinčios tarptautinės leidyklos Pearson ekspertų parengtą vadovėlį su skaitmeniniu komponentu (online pratybomis). Kursas parengtas taikant šiuolaikišką požiūrį į kalbų mokymą(si), inovatyvias mokymo metodikas bei aktualias ir įtraukiančias temas.

Jei neturite galimybės vykti į anglų kalbos kursus mokyklose, šie nuotoliniai mokymai – kaip tik Jums.

Kursų trukmė – 2,5 mėn. Prieš pradedant mokytis, Jūsų laukia NEMOKAMAS kalbos lygio nustatymo testas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.