Nuo studijų užsienio universitete tave skiria tik motyvacinis laiškas!

Motyvacinis laiškas

Nori  rasti sau tinkamą specialybę? O gal sieki praplėsti savo karjeros, kalbos ir kultūros horizontą? Tave domina, kokį kelią rinktis, jei (tuk tuk tuk į medį tris kartus) nepasiseks su egzaminais arba ieškai plano B?

Jei į bent vieną klausimą atsakei taip, pagalvok apie studijas Didžiojoje Britanijoje.  

  1. Čia gali rinktis iš 45 000 studijų programų. Jei nuo pasirinkimų apsvaigo galva: kreipkis į mūsų konsultantus. Jie padės tau išsirinkti, pasiūlys atlikti Karjeros interesų testą ar kitaip nukreips tave tinkama linkme. Netiki? Išbandyk! Juk konsultacija nieko nekainuoja.
  2. Didžiojoje Britanijoje daugybė studentų iš svečių šalių, tad teks paragauti ne tik vietinės kultūros, bet ir pažinti šalis, kuriose užaugo bendramoksliai. Po kelių metų universitete tikrai lengvai kalbėsi ir rašysi anglų kalba. Taip pat universitetuose veikia karjeros centrai, kuriuose konsultantai padės pasirinkti praktiką, rasti darbą ir tinkamai pasirinkti karjeros kryptį. Lietuvoje taip pat atsiveria nauji karjeros horizontai. Šiuo metu yra net programų, skirtų specialiai studijas užsienyje pabaigusiems lietuviams, pavyzdžiui –  Talentai Lietuvai. Tai tarptautinio profesionalų tinklo pasaulyje „Global Lithuanian Leaders“ inicijuota unikali apmokamų stažuočių Lietuvoje įsikūrusiose įmonėse programa.
  3. Didžiosios Britanijos universitetams svarbiausias – motyvacinis laiškas. Jeigu tau ne visai pasisekė su, pavyzdžiui, istorijos egzaminu, o tavo pašaukimas – archeologija, universitetui tai reikia įrodyti. Jei iš motyvacinio laiško aišku, kad esi pasirįžęs siekti savo svajonių specialybės bet kokia kaina – tikėtina, kad universitetas į tai atsižvelgs labiau, nei į egzaminų balus. Kaip parašyti patį geriausią motyvacinį laišką – papasakosime, kai susitiksime.

Primename, kad stojantys 2017 metais vis dar turi galimybę gauti pilną studijų fininansavimą.

Taigi, ką tau reikia padaryti, jei dar nori pateikti dokumentus studijoms Didžiojoje Britanijoje arba sužinoti viską iki smulkmenų? Rašyk studijų užsienyje konsultantui ir susitark dėl susitikimo arba skype pokalbio.

Dokumentai stojimui į Didžiąją Britaniją priimami iki birželio 30 dienos!

Aistė Rimkutė

Studijų užsienyje vadybininkė Vilniuje
+370 682 49620
studijosuzsienyje@kalba.lt

Vytautas Masiokas

Studijų užsienyje vadybininkas Vilniuje
+370 611 11655
vytautas@kalba.lt

Nerijus Leškys

Vyr. studijų užsienyje vadybininkas Kaune ir Alytuje
+370 620 22013
studijos@kalba.lt

Gvidas Gečas

Studijų užsienyje vadybininkas
+370 688 70292
study@kalba.lt

Renata Škimelienė

Studijų užsienyje vadybininkė Kaune ir Marijampolėje
+370 618 42066
studijuok@kalba.lt

Janina Polovceva

Studijų užsienyje vadybininkė Klaipėdoje
+370 610 11007
klaipeda@kalba.lt

Roman Šarpanov

Studijų užsienyje vadybininkas Šiauliuose
+370 616 34332
studies@kalba.lt