Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Mokytis gali būti lengva!

Pasiruošimo brandos egzaminams kursai

Pasidalinkite įrašu

Jau pabodo tėvų ar senelių moralai dėl mokymosi rezultatų ir kartojimas, jog mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs?

Jei išgirdus žodį ”egzaminai” tave išpila šaltas prakaitas, kankina nemiga ir pradeda iš panikos suktis galva, mes galime tau padėti pagerinti savo mokslo rezultatus ir pasiruošti baigiamiesiems brandos egzaminams be jokio streso.

KALBA siūlo korepetavimo ir pasiruošimo brandos egzaminams paslaugas. Kvalifikuoti dėstytojai, prisiderindami prie moksleivio poreikių padės įtvirtinti turimas žinias ir pagelbės užpildyti dalykinių žinių spragas. Taip pat jie motyvuos mokytis ir išmokys susisteminti naują informaciją, reikalingą, siekiant nepriekaištingai pasiruošti brandos egzaminams.

Mes suteiksime profesionalią pagalbą, papildant lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, informatikos, geografijos, fizikos, chemijos, biologijos ar užsienio kalbos žinias. Prireiks tik trijų mėnesių pastangų ir kantrybės mokytis tam, kad mokslo metus užbaigtum puikiais rezultatais ir užtikrintai jaustumeisi egzamino metu.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.