fbpx

Mokytis gali būti lengva!

Pasiruošimo brandos egzaminams kursai

Jau pabodo tėvų ar senelių moralai dėl mokymosi rezultatų ir kartojimas, jog mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs?

Jei išgirdus žodį ”egzaminai” tave išpila šaltas prakaitas, kankina nemiga ir pradeda iš panikos suktis galva, mes galime tau padėti pagerinti savo mokslo rezultatus ir pasiruošti baigiamiesiems brandos egzaminams be jokio streso.

KALBA siūlo korepetavimo ir pasiruošimo brandos egzaminams paslaugas. Kvalifikuoti dėstytojai, prisiderindami prie moksleivio poreikių padės įtvirtinti turimas žinias ir pagelbės užpildyti dalykinių žinių spragas. Taip pat jie motyvuos mokytis ir išmokys susisteminti naują informaciją, reikalingą, siekiant nepriekaištingai pasiruošti brandos egzaminams.

Mes suteiksime profesionalią pagalbą, papildant lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, informatikos, geografijos, fizikos, chemijos, biologijos ar užsienio kalbos žinias. Prireiks tik trijų mėnesių pastangų ir kantrybės mokytis tam, kad mokslo metus užbaigtum puikiais rezultatais ir užtikrintai jaustumeisi egzamino metu.

PASINAUDOKITE 10 PROC. NUOLAIDA KOREPETAVIMO IR PASIRUOŠIMO BRANDOS EGZAMINAMS PASLAUGOMS. NUOLAIDA TAIKOMA VASARĮ IR KOVĄ, APMOKANT IŠ KARTO UŽ VISUS TRIS MĖNESIUS.