Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Pasiruošk brandos egzaminams su KALBA

pasiruosk brandos egzaminams

Pasidalinkite įrašu

Artėja egzaminai. Namuose – tėvai, o mokykloje – mokytojai, bandomieji egzaminai ir klasės draugai apie tai primena bene kasdien. Imi nerimauti, kad nespėsi pasiruošti? Nederėtų, nes liko dar keletas mėnesių, o tai – gana ilgas laiko tarpas. Visgi jei artėjant egzaminams nori jaustis užtikrintesnis ar užtikrintesnė, derėtų apsvarstyti korepetavimo paslaugų reikalingumą.

Abituriente, gana stresuoti, kreipkis į KALBA specialistus ir pasiruošk brandos egzaminams be jokio vargo!

KALBA siūlo efektyvius pasiruošimo egzaminams kursus, kuriuose dėsto ilgametę patirtį turintys profesionalai, puikiai žinantys pedagogui keliamus dalyko mokymo reikalavimus ir jau daug metų mokiniams padedantys sėkmingai įveikti brandos egzaminų užduotis. KALBA mokytojai moksleivius egzaminams rengia tiek grupėse, tiek individualiai. Padedame ruoštis lietuvių ir anglų kalbų, istorijos, matematikos, biologijos, fizikos ir kitiems brados egzaminams.

Paruošiamieji egzamino kursai grupėse skirti grupėms iki 10 dalyvių. Kursų metu supažindinama su egzamino struktūra ir temomis, egzamino temų tipais ir dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis. Be to, moksleiviai mokosi stiprinti savo mokymosi įgūdžius, susisteminti ankstesnėse klasėse įgytas žinias ir taikyti jas atliekant praktines užduotis.

Jei manai, kad tau mokytis geriau seksis individualiai, siūlome ir individualius pasirengimo egzaminams kursus.

Taigi nustok nerimauti – tiesiog parašyk mums, ir mes padėsime tau pasiruošti brandos egzaminams be vargo ir streso.

O jei tu dabar vienuoliktokas, taip pat vertėtų susimąstyti – dabar puikus laikas pradėti ruoštis egzaminams. Tau bus lengviau įtvirtinti turimas žinias ir išmokti visą egzaminams reikalingą medžiagą. :)

Turi klausimų?

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.