Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Patarimai besimokantiems užsienio kalbos

Patarimai besimokantiems anglų kalbos

Pasidalinkite įrašu

Skatiname budintis iš žiemos miego ir suteikti pavasariui dar daugiau įvairių spalvų. Kas gi geriau nuspalvins kasdienybę, negu nauja užsienio kalba ar jos tobulinimas? Taigi kviečiame mokytis ar tobulinti pasirinktą užsienio kalbą ir duodame keletą patarimų, kurie padės dar labiau įsisavinti užsienio kalbos žinias.

Patarimai besimokantiems užsienio kalbos

Besimokydami naujos užsienio kalbos, stenkitės drąsiai dalyvauti pamokose, nebijokite suklysti. Aktyvus dalyvavimas pamokų metu padės greičiau įsisavinti tarimo taisykles.

Būkite motyvuoti. Susikurkite konkrečius tikslus ir įsivardinkite konkrečias priežastis, kodėl Jūs mokotės būtent šią užsienio kalbą. Turėdami aiškų tikslą, galvokite apie sėkmingus rezultatus. Tai Jus motyvuos ir padės įveikti mokymosi barjerus.

Jeigu išeina, kiekvieną dieną kalbėkite su namiškiais bent po 10 minučių mokomąja užsienio kalba: papasakokite jiems kokią istoriją ar dienos įvykius. Šnekamosios kalbos įgūdžiai stiprėja, nuolat bendraujant.

Nešiokitės kelioninį norimos kalbos žodynėlį arba įsidiekite programėlę į mobiliojo telefono aparatą. Laisvą minutę prie pietų, laukdami gydytojo ar stovėdami eismo spūstyje, praverskite žodynėlį ir įsiminkite kelias frazes ar žodžius. Patikėkite, per kelis mėnesius, tokiu būdu galima išmokti daug žodžių.

Kalbėkite su savimi mintyse mokomąja užsienio kalba, kurkite įvairius dialogus. Toks būdas padeda dėlioti sakinių konstrukcijas, prisiminti žodžius.

Pradėkite skaityti literatūrą užsienio kalba, nesvarbu, ar tai bus knyga, ar laikraštis, ar internetinis naujienų portalas. Tai praturtins Jūsų žodyną ir leis nepamiršti kalbos kiekvieną dieną.

Nebijokite klysti gramatikoje ar tarime. Visi supranta, jog Jūs – kalbos mokymosi procese. Juk mokomės besimokydami. Pasitikėkite savimi, būkite drąsūs ir pamatysite, kaip turtės Jūsų žinios bei įgūdžiai.

Paskutinis patarimas – visada galvokite, jog naujos kalbos mokėjimas Jums atveria naują pasaulį su dar daugiau galimybių, iššūkių ir perspektyvų!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.