fbpx

Praktinė paskaita: studijos Didžiojoje Britanijoje

apie studijas Didžiojoje Britanijoje


Kiekvienas galime paskaityti apie studijas užsienyje įvairiuose portaluose, socialiniuose tinkluose ar pačių universitetų svetainėse. Galime išgirsti apie galimybes mokyklose vykstančiose paskaitose, parodose arba apsilankyti konsultacijose šia tema. Bet geriausias būdas – išgirsti viską iš pirmų lūpų.

Paulius Jakuitis, Derby universiteto absolventas, atvyksta į mūsų filialus papasakoti savo sekmės istorijos ir išgirsti jūsų klausimų. Jei norite sužinoti kaip realiai vyksta studijų programos pasirinkimas ir kelionės planavimas, jei smalsu, ką iš tiesų daryti iškart nuvykus – tereikia atvykti! Susitikimo metu kalbėsimės ne tik apie pasirengimą, bet ir apie pačias studijas, Pauliaus karjerą studijų metu ir jo veiklą praėjus dviems metams po studijų.

Taigi, jei ketinate studijuoti užsienyje, kviečiame paklausyti dar vienos istorijos ir pasisemti entuziazmo iš Pauliaus! Nepamirškite klausimų!

Registruokitės: vietų skaičius auditorijose ribotas.

  • Birželio 27 d., 15.00 val. Vilniuje
  • Birželio 28 d., 15.00 val. Kaune
  • Birželio 29 d., 16.45 val. Klaipėdoje
  • Birželio 30 d., 14.00 val. Šiauliuose
[cmsmasters_contact_form_sc formname="14659" email="svetaine@kalba.lt, studijosuzsienyje@kalba.lt" fromname="wordpress"]

Paskaita bus bendrai apie studijas ir karjeros pradžią Didžiojoje Britanijoje. Jei turėsite papildomų klausimų apie Derby universitetą – galėsite asmeniškai paklausti Pauliaus po paskaitos!

Nerijus Leškys

Studijų užsienyje vadovas Lietuvai
+370 620 22013
studijos@kalba.lt

Gvidas Gečas

Studijų užsienyje koordinatorius
+370 688 70292
study@kalba.lt