Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Prasta anglų kalba gali tapti tikru prakeiksmu: tikimybė įsidarbinti sumažėja 5, o atlyginimas – net 3 kartus

Kiek kalbų reikia mokėti Lietuvos žmonėms? Kartu su studijos svečiais kalbame apie tai, ar visiems privalu mokėti tris ar daugiau užsienio kalbų, kaip žinoti, kiek jums ar jūsų vaikams jų reikia.

Pasidalinkite įrašu

Kiek kalbų reikia mokėti Lietuvos žmonėms? Kartu su studijos svečiais kalbame apie tai, ar visiems privalu mokėti tris ar daugiau užsienio kalbų norint įsidarbinti, kaip žinoti, kiek jums ar jūsų vaikams jų reikia, kada jau „pakanka“ mokytis, kokį lygį pasiekus jau galima pasakyti, kad „moku“ kalbą?

Laidos svečiai: ispanų kalbos mokytoju Carlos Alvarez Romero ir Personalo valdymo profesionalų asociacijos vadove Aušra Bytautiene

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.