Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Profesinę mokyklą baigęs vienas garsiausių šalies šefų: ateityje būsiu ir staliumi, ir elektriku

Profesinis ar universitetinis išsilavinimas? Laidoje diskutuojame – ar tiesa, kad specialybes jaunuoliai renkasi atsižvelgdami į visuomenės stereotipus ir nusistatymus.

Pasidalinkite įrašu

Visuomet, kai kalbame apie išsilavinimą, mes nejučia lyginam kas geriau: profesinis ar universitetinis išsilavinimas? Laidoje diskutuojame – ar tiesa, kad specialybes jaunuoliai renkasi atsižvelgdami į visuomenės stereotipus ir nusistatymus, vadovaudamiesi populiarių ir pelningų specialybių tendencijomis.

Laidos svečiai: Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovė, socialinių mokslų daktarė Agnė Kudarauskienė ir vienas geriausių virtuvės šefų Lietuvoje Deivydas Praspaliauskas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.