Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Smalsiems moksleiviams – profesionali konsultacija apie studijas Danijoje

Danija

Pasidalinkite įrašu

Kiekvienais metais į užsienio šalis iš Lietuvos studijuoti įvairių studijų pakopų išvyksta apie 10 000 Lietuvos piliečių, o tai yra daugiau kaip trečdalis visų šalies studentų.

Daugiausiai jaunuoliai traukia išbandyti nemokamą mokslą Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje, Danijoje. Būtent apie studijas Danijoje pastaraisiais metais sulaukiama itin daug užklausų, todėl manome, jog KALBA organizuojama konsultacija apie studijas Danijoje moksleiviams bus itin naudinga.

Kodėl verta rinktis studijas Danijoje?

Vienas svarbiausiu argumentų – studijų kaina. Žinojimas, jog nemokamos studijos Danijoje yra prieinamos visiems ES piliečiams, ne retai Lietuvos jaunimui tampa vienu svarbiausiu argumentu, apsisprendžiant karjerai šioje šalyje.

Vadinamosios Y kartos jaunuoliai, ieškodami studijų vietos dažniausiai galvoja apie ateities perspektyvas. Praktika rodo, jog Danijos universitetai yra vertinami ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje, todėl čia įgytas diplomas užtikrins darbo vietą bet kurioje šalyje.

Populiariausi universitetai Danijoje neapsiriboja įprastinėmis studijų programomis, čia galime rinktis robotikos, globalios komunikacijos, tarptautinių pardavimų ir kitas studijas, kurios leis įgyti išskirtinę specialybę. O svarbiausia, jog problemų sprendimo mokymosi metodika parengtos studijos leidžia įgyti daugiau praktikos.

KALBA konsultacijos tikslas – atsakyti į visus moksleiviams kylančius klausimus apie studijas Danijoje ir padėti apsispręsti tiems, kurie dvejoja, ar studijos užsienio šalyje – gera mintis. Ateik į konsultaciją ir sužinok, kaip ir kur gali studijuoti Danijoje bei kokie reikalavimai keliami būsimiems studentams.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.