Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Ar turite talentą linksminti kitus?

Viena iš devynių mūsų turimų prigimčių, linksminančioji, yra apibūdinama kaip gebėjimas arba poreikis būti dėmesio centre, pralinksminti kitus, pašalinti įtampą tiek savo kalbomis ar veiksmais, tiek savo kūriniais. Pavyzdžiui, įsivaizduokime du skirtingus smuikininkus. Vienam smuikininkui, kurio linksminančioji prigimtis yra aukšta, reikia būti scenoje, dėmesio centre, groti solo ar duetu

Pasidalinkite įrašu

Vakarų psichologijos ir Rytų išminties sujungimas leido sukurti unikalų „Multiple Natures“ instrumentą, padedantį mums geriau pažinti save, suvokti savo ir kitų žmonių silpniau ar stipriau išreikštas prigimtis ir intelektus. Šis žinojimas apie mūsų prigimtis ir intelektus bei jų pastebėjimas kituose žmonėse leidžia įgyti unikalią MN regą.

Viena iš devynių mūsų turimų prigimčių, linksminančioji, yra apibūdinama kaip gebėjimas arba poreikis būti dėmesio centre, pralinksminti kitus, pašalinti įtampą tiek savo kalbomis ar veiksmais, tiek savo kūriniais.

Pavyzdžiui, įsivaizduokime du skirtingus smuikininkus. Vienam smuikininkui, kurio linksminančioji prigimtis yra aukšta, reikia būti scenoje, dėmesio centre, groti solo ar duetu. Tuo tarpu kitam smuikininkui patinka visą gyvenimą groti dideliame orkestre ir per daug neišsiskirti. Pats žmogus kaip ir linksmina, bet jis nenori būti dėmesio centre. Iš to galime spręsti, kad jo linksminančioji prigimtis nėra stipriai išreikšta.Tokiose specialybėse kaip šokis, teatras, vaizduojamieji menai linksminančioji prigimtis yra labai svarbi ir, sakyčiau, būtina. Žmonės be linksminančiosios prigimties tokiose profesijoje labai pavargtų, jie būtų nedarnoje. Ši prigimtis suteikia žmonėms gebėjimą pasakyti tinkamus žodžius tinkamu laiku tinkamose vietose. Kiti žmonės susižavi tokių žmonių prezentaciniais gabumais ir dėmesį pritraukiančiais veiksmais bei kalbomis.Žinoma, yra specialybių ir veiklų, kuriose linksminančioji prigimtis nėra labai pageidautina. Pavyzdžiui, ar norėtumėte, kad lėktuvo, kuriuo skrendate, pilotas vien tik laidytų juokelius? Vienas kitas smagus juokelis gal ir nieko, bet dėmesys sau, o ne atliekamai veiklai, šiuo atveju, nebūtų labai gerai.

Taigi linksminančiąją prigimtį gali turėti dauguma įvairių specialybių žmonių, kurie neturi galimybės „pamaitinti“ šios prigimties darbinėje veikloje. Tai nėra blogai. Svarbu, kad jie surastų tinkamus būdus, kaip panaudoti linksminančiąją prigimtį laisvalaikio, hobių metu.

Labai linkiu žmonėms atpažinti linksminančiąją prigimtį kituose. Kodėl?Kai atpažįstame šią prigimtį kituose, mes nustojame juos teisti. Nustojame žiūrėti į juos tik kaip į linksmintojus ar klounus. Mes pradedame suprasti šių žmonių prigimtį, suprasti, kodėl jie taip elgiasi, ir leidžiame jiems būti darnoje.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.