Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Ar visi vienodai jaučiame ir suprantame gamtą bei jos grožį?

Kodėl vieni žmonės renkasi gyvenimą miesto šurmulyje, o kiti gyvenimo laimę ir pilnatvę randa atokesnėse vietose. Kodėl žmonėms, mylintiems gamtą, reikia atrasti laiko veikloms gamtoje, hobiams gamtoje?

Pasidalinkite įrašu

Laidoje „1toks unikalus“ kelsime klausimą, kodėl vieni žmonės renkasi gyvenimą miesto šurmulyje, o kiti gyvenimo laimę ir pilnatvę randa atokesnėse vietose. Kodėl žmonėms, mylintiems gamtą, reikia atrasti laiko veikloms gamtoje, hobiams gamtoje? Kaip tai suderinti su gyvenimu mieste?

Laidos svečiai – Kęstutis Ptakauskas, „Ryto rasos“ sodo Alytuje įkūrėjas ir Gediminas Petkus,edukatorius, ornitologas. 

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.