Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Ateities specialybė: skaitmeninė rinkodara

Ateities specialybės

Pasidalinkite įrašu

Šiandien žvelgiant į darbo skelbimus, sunku nepastebėti, jog vieni geidžiamiausių specialistų – skaitmeninės rinkodaros (angl. Digital Marketing) ekspertai. Ir tai nė kiek nestebina. Konkurencinėje rinkoje be galo svarbu išsiskirti tarp kitų įmonių, patraukti potencialių klientų akį ir pasiekti plačią visuomenės dalį. Taigi, pasaulyje jau tikriausiai nėra nė vienos įmonės, kuri savo komunikacijos nebūtų perkėlusi į skaitmeninę erdvę. Socialiniai tinklai, įvairūs Apps, Google reklamos – tai priemonės, be kurių šiuolaikinės įmonės jau nebeįsivaizduoja savo veiklos. Pastebima, jog ši sritis vis plečiasi ir tobulėja. Vakar buvo Facebook, šiandien jau Snapchat, akivaizdu, jog rytoj atsiras dar daugiau naujų skaitmeninės rinkodaros priemonių. Šios srities specialistų poreikis tendencingai auga, tad ją pasirinkę studentai gali būti tikrai ramūs – darbdaviai plačiai atvėrę duris laukia jaunųjų ekspertų, puikiai besigaudančių skaitmeninėje erdvėje ir gebančių savo kūrybiškumą derinti su naujausiomis technologijomis.

Sufleruojame specialybes:

  • Media, Industry and Innovation
  • Digital Media and Web Technologies
  • Advertising and Digital Marketing Communications with Language

Kokiuose universitetuose gali studijuoti?

Coventry University>>

University of Gloucestershire>>

University of Portsmouth>>

University of Derby>>

The University of Greenwich>>

Falmouth University>>

University of Huddersfield>>

Nori apie tave dominančią specialybę sužinoti daugiau?

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.