Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Edukologijos srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about education

Apie edukologijos studijas

Edukacija šiuolaikinėje visuomenėje atlieka vieną svarbiausių vaidmenų, o mokytojo profesija gerbiama praktiškai visą žmonijos istoriją.

Šis socialinis mokslas tiria asmens arba asmenų grupės ugdymo klausimus. Studentai tam tikroms edukatoriaus rolėms parengiami per praktiką ir teoriją. Taip pat jie įgauna bendravimo ir stresinių situacijų valdymo įgūdžių, psichologijos žinių, išmoksta aiškios komunikacijos raštu ir žodžiu, kas būtina šios srities specialistams.

Edukologijos studentai mokosi naudoti naujausias priemones, suskaitmenintą mokomąją medžiagą, aiškinasi naujausias edukacijos tendencijas.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Edukologijos specializacijos

Keletas populiarių specializacijų:

 • Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogika – specializuojasi jauno žmogaus supažindinime su edukacija, psichologija.
 • Pradinio ugdymo pedagogika – specializuojasi vaikų mokyme, jauno žmogaus protiniame ir socialiniame vystymesi.
 • Pagrindinio ugdymo pedagogika – specializuojasi konkrečiuose mokomuosiuose dalykuose (matematika, lietuvių kalba, fizika, istorija ir kt.).
 • Edukologija – specialybė, tirianti edukaciją, mokymosi psichologiją, mokymo metodus ir priemones.
 • Specialusis ugdymas – sritis, kurioje mokomasi dirbti su vaikais, turinčiais specialiųjų poreikių.

Karjeros kryptys

Keletas konkrečių, populiarių specialybių:

 • mokytojai;
 • lektoriai;
 • lopšelių-darželių auklėtojai;
 • korepetitoriai;
 • dėstytojai.

Karjeros, kuriose naudingas edukologijos srities diplomas:

 • karjeros konsultantas;
 • vaikų psichoterapeutas;
 • ugdymo konsultantas;
 • socialinis darbuotojas;
 • muziejaus gidas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

northumbria university
Northumbria University

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

SKAITYTI »
newcastle-university
Newcastle University

Miestas, kuriame įsikūręs universitetas, yra pripažįstamas ,,žaliausiu» Anglijos miestu dėl gyventojų aplinkosauginio sąmoningumo. Universitetas pirmauja technologijų taikymo srityje, nes čia naudojamos virtualiojo mokymo sistemos, suteikiančios galimybę lengviau ir įdomiau mokytis. Be centrinio universitetinio miestelio Niukaslo mieste, yra įkurti dar du – Malaizijoje ir Singapūre.

SKAITYTI »
london metropolitan university
London Metropolitan University

Tai vienas seniausių Anglijos universitetų, žymus dėl didžiausios mokymų laboratorijos visoje Europoje. Universitetas sudaręs sutartis su įdarbinimo agentūromis ir įstaigomis, todėl pirmumo teisė gauti darbą yra būtent šio universiteto studentams.

SKAITYTI »
Logotipas22
Buckinghamshire New University

Išsiskiria kaip moderni ir šiuolaikiška aukštoji mokykla, kurioje kiekviena studijų programa pritaikyta pagal šiuolaikinėje rinkoje vykstančius pokyčius ir tendencijas. Šis universitetas puikiai tinka norintiems gyventi ir mokytis ramioje vietovėje, su galimybe greitai pasiekti patį Londoną (per vos 30 min.).

SKAITYTI »
Logotipas14
Anglia Ruskin University

Moderniame Anglia Ruskin University (ARU) mokosi 39 400 studentų iš viso pasaulio. Universitete apstu įvairiausių bendruomenių – sporto entuziastų, kavos mėgėjų, alternatyvios muzikos ir daugybė kitų: kiekvienas universiteto studentas čia ras užklasinės veiklos, atitinkančios jo pomėgius.

SKAITYTI »
University College London
University College London

Tai pasauliniu lygiu pripažintas universitetas, kuriame yra 11 fakultetų. Ši aukštoji mokykla kasmet stengiasi išlaikyti savo prestižinę vietą ir aukštus reitingus tarptautiniu lygmeniu. Todėl UCL dirba patys geriausi dėstytojai Didžiojoje Britanijoje, kurie orientuojasi į mažas studentų klases, kad galėtų skirti laiko kiekvienam studentui individualiai.

SKAITYTI »
University of Warwick
University of Warwick

Šis universitetas įsikūręs Anglijos viduryje, šalia Koventrio ir Birmingamo miestų. Voriko mokymo įstaigai priklauso trys studentų miesteliai: centrinis, Gibet Hilo ir Vestvudo. Universitetas turi partnerių Australijoje ir Amerikoje. Dabar jame studijuoja apie 23 trūkst. jaunuolių.

SKAITYTI »
University of the West of England Bristolyje
University of the West of England Bristolyje

Bristolio miestas yra pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena beveik pusė milijono gyventojų. Šiame mieste įsikūręs universitetas yra vienas didžiausių ir populiariausių Jungtinėje karalystėje, jame mokosi net 27 tūkst. studentų.

SKAITYTI »
University of Lincoln
University of Lincoln

Miestas pasižymi istoriniais paveldais, tačiau praeities paveldai puikiai dera su miestui būdingomis naujausiomis technologijomis. Tai įrodo ir universiteto miestelio pripažinimas vienu moderniausiu Didžiojoje Britanijoje. Didelės investicijos į universitetą padėjo pasiekti pripažinimą už puikiai įvykdytus projektus bei tyrimus.

SKAITYTI »