P.S. Lietuviškus subtitrus galite įjungti/išjungti paspausdami kvadratėlį su raidėmis CC kiekviename video klipe.
Buvimo sraute trikampis.
Kelionę į gilesnį savęs pažinimą pradėsime susipažindami su „flow“ arba buvimo sraute būsena. Šiame video S.Rudolph paaiškins esmines šios būsenos detales ir pristatys buvimo sraute trikampį.
Supratimas ir prisitaikymas
Kitos dvi svarbios dalys, kurios papildo buvimo sraute trikampį – supratimas ir prisitaikymas. Pasižiūrėkime, kokią rolę žmonių gyvenime užima jos.
Stresas ir nuobodumas
Šiame video pamatysime kas nutinka, kai jūsų galimybės sutampa su užduoties sunkumu ir kas nutinka, kai užduotis yra sunkesnė ar lengvesnė, nei turimi gabumai.
Kas yra potencialas?
Pabandysime išsiaiškinti kas iš tiesų yra tas potencialas?
Iškreiptas srautas
Edukacinės bendrovės KALBA direktoriaus Ryčio Jurkėno ištobulinta iškreipto srauto idėja. Kas nutinka, kai žmonės būna ne srauto būsenoje, tačiau bando į ją papulti?
Pasekmės būnant ne srauto būsenoje
Šiame filmuke aptarsime pasekmės būnant ne srauto būsenoje, kai žmonės pernelyg stipriai bando šią būseną pakeisti iškreiptu srautu.
Darna su savimi
Kai žmonės suderina savo prigimtis su veiklomis, kuriomis užsiima – jie pradeda justi darną su savimi. Šioje dalyje suprasime kokią naudą tai duoda.
„Varlė puode“
S.Rudolph pasakoja istoriją apie varlę įmestą į karšto vandens puodą. Kokių panašumų su mūsų gyvenimu tai gali turėti?
Daugialypių intelektų užkulisiai
Šioje dalyje susipažinsime su 1983 metais dr.Howard Garner sukurtos daugialypių intelektų teorijos šaknimis.
Daugialypiai intelektai
H.Gardneris aprašė 8 daugialypes prigimtis, tačiau S.Rudolph jų skaičių praplėtė iki 10. Susipažinkime su jomis artimiau.
Kokie kiti intelektai egzistuoja?
Sukūręs daugialypių intelektų teoriją H.Gardneris atvėrė naują požiūrį į žmogaus potencialo supratimą. Tačiau bėgant laikui kyla daugybė klausimų ir nuogąstavimų, kad ne visi intelektai buvo apgalvoti. Ar jų egzistuoja ir daugiau?
Daugialypių prigimčių užkulisiai
S.Rudolph pradėjęs artimiau dirbti su daugialypių intelektų teorija pastebėjo, kad norint suprasti žmogų, pažinti tik intelektus nepakanka. Labai svarbu suprasti ir tendencijas, kaip žmogus yra linkęs elgtis. Jas vadinsime prigimtimis.
Daugialypės prigimtys
Šiame filmuke artimiau susipažinsime su S.Rudolph ištobulintomis 9 daugialypėmis prigimtimis.
Prigimčių ir intelektų matrica
Tiek prigimtys, tiek intelektai yra nepaprastai stiprūs įrankiai siekiant suprasti žmogų, tačiau juos sujungus gauname nepakeičiamą ir pilnavertišką žmogaus matymą. Susipažinkime, kaip prigimtys ir intelektai veikia kartu.
Prigimčių ir intelektų modelio išskirtinumai
Kokie yra šio modelio išskirtinumai ir stiprybės, lyginant jį su kitais psichoanalitiniais įrankiais.