Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.

Pasidalinkite įrašu

P.S. Lietuviškus subtitrus galite įjungti/išjungti paspausdami kvadratėlį su raidėmis CC kiekviename video klipe.
Buvimo sraute trikampis.

Kelionę į gilesnį savęs pažinimą pradėsime susipažindami su „flow“ arba buvimo sraute būsena. Šiame video S.Rudolph paaiškins esmines šios būsenos detales ir pristatys buvimo sraute trikampį.

Supratimas ir prisitaikymas

Kitos dvi svarbios dalys, kurios papildo buvimo sraute trikampį – supratimas ir prisitaikymas. Pasižiūrėkime, kokią rolę žmonių gyvenime užima jos.

Stresas ir nuobodumas

Šiame video pamatysime kas nutinka, kai jūsų galimybės sutampa su užduoties sunkumu ir kas nutinka, kai užduotis yra sunkesnė ar lengvesnė, nei turimi gabumai.

Kas yra potencialas?

Pabandysime išsiaiškinti kas iš tiesų yra tas potencialas?

Iškreiptas srautas

Edukacinės bendrovės KALBA direktoriaus Ryčio Jurkėno ištobulinta iškreipto srauto idėja. Kas nutinka, kai žmonės būna ne srauto būsenoje, tačiau bando į ją papulti?

Pasekmės būnant ne srauto būsenoje

Šiame filmuke aptarsime pasekmės būnant ne srauto būsenoje, kai žmonės pernelyg stipriai bando šią būseną pakeisti iškreiptu srautu.

Darna su savimi

Kai žmonės suderina savo prigimtis su veiklomis, kuriomis užsiima – jie pradeda justi darną su savimi. Šioje dalyje suprasime kokią naudą tai duoda.

„Varlė puode“

S.Rudolph pasakoja istoriją apie varlę įmestą į karšto vandens puodą. Kokių panašumų su mūsų gyvenimu tai gali turėti?

Daugialypių intelektų užkulisiai

Šioje dalyje susipažinsime su 1983 metais dr.Howard Garner sukurtos daugialypių intelektų teorijos šaknimis.

Daugialypiai intelektai

H.Gardneris aprašė 8 daugialypes prigimtis, tačiau S.Rudolph jų skaičių praplėtė iki 10. Susipažinkime su jomis artimiau.

Kokie kiti intelektai egzistuoja?

Sukūręs daugialypių intelektų teoriją H.Gardneris atvėrė naują požiūrį į žmogaus potencialo supratimą. Tačiau bėgant laikui kyla daugybė klausimų ir nuogąstavimų, kad ne visi intelektai buvo apgalvoti. Ar jų egzistuoja ir daugiau?

Daugialypių prigimčių užkulisiai

S.Rudolph pradėjęs artimiau dirbti su daugialypių intelektų teorija pastebėjo, kad norint suprasti žmogų, pažinti tik intelektus nepakanka. Labai svarbu suprasti ir tendencijas, kaip žmogus yra linkęs elgtis. Jas vadinsime prigimtimis.

Daugialypės prigimtys

Šiame filmuke artimiau susipažinsime su S.Rudolph ištobulintomis 9 daugialypėmis prigimtimis.

Prigimčių ir intelektų matrica

Tiek prigimtys, tiek intelektai yra nepaprastai stiprūs įrankiai siekiant suprasti žmogų, tačiau juos sujungus gauname nepakeičiamą ir pilnavertišką žmogaus matymą. Susipažinkime, kaip prigimtys ir intelektai veikia kartu.

Prigimčių ir intelektų modelio išskirtinumai

Kokie yra šio modelio išskirtinumai ir stiprybės, lyginant jį su kitais psichoanalitiniais įrankiais.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.