Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Newcastle universitetas ir matematikos studijos

Newcastle University atstovai
Sužinokite apie skirtingas matematikos studijų programas Newcastle universitete, kur mokysitės nuo katastrofų modeliavimo iki kriptologijos!

Pasidalinkite įrašu

Manote, kad studijuoti matematiką verta tik tada, jei norima tapti mokytoju? Deja, bet šiais laikais matematikos galimybės yra išties neribotos, o jaunuoliai, įgiję šios srities išsilavinimą, darbo rinkoje yra labai paklausūs. Sudėtingiausi algoritmai ar kitos formulės gali pasitarnauti finansų, ekonomikos, inžinerijos srityse bei sprendžiant verslo sėkmę lemiančius uždavinius. 

Pasaulinės kompanijos ypač vertina matematikus ir statistikus, todėl sudijoms verta pasirinkti kuo kokybiškesnį mokslą siūlančią aukštąją mokyklą. Viena tokių – Newcastle universitetas Jungtinėje Karalystėje. Matematikos ir statistikos krypčių studijos leidžia studentams lavinti loginį bei analitinį mąstymą, problemų sprendimų įgūdžius. Šiuolaikinė mokymosi įranga visa tai padės padaryti kur kas kokybiškiau: laisvai prieinami kompiuteriai su matematinių problemų sprendimo programomis, pamokų vaizdo įrašai, iš kurių studentai gali mokytis. Universitetas, siekdamas paskatinti studentus, pirmaisiais studijų metais suteikia planšetinius kompiuterius, kuriais naudojantis galima pasiekti visą reikalingą medžiagą. Tai suteikia patogumo, kadangi studijos labiau orientuotos į savarankišką mokymąsi, o ne į auditorines paskaitas.

Suteikiama galimybė prisidėti prie vykdomų pramonės ar verslo projektų, suteikiančių vertingos praktinės patirties. Studentai gali bendradarbiauti su tokiomis kompanijomis, kaip Nissan, Office for National Statistics ir pan. Newcastle universitetas yra pelnęs apdovanojimų už greitą studentų įsidarbinimą po studijų. Net 87 % matematikos krypties studijas baigusių absolventų įsidarbina per 6 mėnesius nuo universiteto baigimo į duomenų ar finansų analitiko pozicijas.

Norite sužinoti daugiau? Registruokitės į nemokamą konsultaciją?

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.