fbpx

Skandinavų kalbos – didesnės galimybės darbo rinkoje

Skandinavų kalbos

Visi esame įpratę manyti, jog šiuolaikinė Lietuvos darbo rinka reikalauja mokėti tik anglų, vokiečių ar rusų kalbas. Tačiau vis labiau pastebima tendencija darbo skelbimuose matyti vienos iš Skandinavų kalbų reikalavimą. Šis poreikis kyla iš verslo santykių situacijos: bendradarbiavimas tarp Skandinavijos ir Lietuvos įmonių vis stiprėja, dauguma Skandinavijos verslo įmonių kuria savo filialus ir aptarnavimo centrus būtent Lietuvoje. Teigiama, kad skandinavai labai vertina verslo partnerius ir darbuotojus, mokančius jų šalies kalbą. Tad drąsiai sakome, jog vienos iš Skandinavų kalbų mokėjimas atvers Jums didesnes galimybes darbo rinkoje, leis užmegzti verslo santykius, plėsti savo verslą bei džiaugtis kelionių po Skandinavijos šalis metu.

Norvegų kalba

Sakoma, jog norintys išmokti kurią nors Skandinavų kalbą, turėtų pradėti mokytis norvegų kalbą, esą, ji lengviausia. Taip pat tie, kurie išmoks norvegų kalbą, lengvai supras danų ir švedų kalbas.

Registruokitės į kursus

Švedų kalba

Švedų kalba yra populiariausia iš visų Skandinavų kalbų ir plačiausiai vartojama. Jeigu ketinate gyventi ir dirbti Švedijoje ar Suomijoje, šios kalbos mokėjimas atvers jums daugiau galimybių darbo rinkoje.

Registruokitės į kursus

Danų kalba

Danų kalbą moka apie 6 milijonus pasaulio gyventojų, tad tai rodo šios kalbos reikiamumą. Norintiems studijuoti Danijoje šios šalies kalba arba įsidarbinti patartina išmokti danų kalba.

Registruokitės į kursus

Kodėl verta rinktis KALBA kalbų kursus?

Mūsų kalbų mokymo specialistai, remdamiesi ilgamete kalbų mokymo patirtimi, įvertino ir atrinko pagrindines norvegų, švedų ir danų kalbų žinias bei reikiamus įgūdžius, kurie yra būtini, įgyjant vienos iš šių kalbų pagrindus. Parengtos Šiaurės kalbų mokymo programos padeda per trumpą laiką įgyti kalbėjimo, skaitymo, rašymo, gramatikos, žodyno žinių ir padėti kalbą vartoti kasdienėse ir darbinėse situacijose.