Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

KARJEROS STOVYKLA „PAŽINK SAVO PRIGIMTIS“

Draugai, nuotykiai ir profesionalūs karjeros užsiėmimai!

Priežiūra visą parą
Kokybiški užsiėmimai
Pramogos ir nuotykiai
Nauji draugai

kalba mūsų klientai?

Nuostabi stovykla. Mano sūnus susirado daug draugų ir parsivežė tik geriausius įspūdžius ir prisiminimus.Labai norėčiau padėkoti stovyklos organizatoriams ir vadovams Vaidotui ir Ramūnei. Rekomenduočiau visiems vaikams nors kartą pabūti šioje stovykloje.

Dalia V

Nuoširdžiai noriu padėkoti už vasaros stovyklą, nes šiais metais dukra parsivežė be galo daug įspūdžių ir puikių prisiminimų. Vis tik, 2-jų savaičių stovykla paliko geresnį įspūdį ir laikas prabėgo labai greitai.

Loreta Sveikatienė

Kas laukia stovyklautojų?

Stovyklautojai atvyksta į Druskininkus, yra apgyvendinami „Dainavos“ viešbutyje, Maironio g. 22, ir nuotykiai prasideda!

Subalansuotas maitinimas

Maitinimas 4-is kartus per dieną, atsižvelgiant į individualius stovyklaujančio poreikius (alergijas, vegetarišką mitybą ir pan.)

Praktiniai užsiėmimai

20 akad. val./sav. sistemingų karjeros užsiėmimų, kurie padės geriau pažinti save bei parodys, kaip nukreipti savo potencialą ir karjeros bei studijų pasirinkimą tinkama linkme. Užsiėmimų metodika paremta KALBA Multiple Natures sistema.

Ekskursijos ir išvykos

Stovyklautojai leisis į pusdienio žygį baidarėmis (įskaičiuota į kainą) bei galės pusę dienos praleisti Aqua arba One pramogų parkuose (12 Eur).

Tarptautinė aplinka

Stovyklautojai turi puikią galimybę ne tik dalyvauti karjeros užsiėmimuose, bet ir lavinti anglų kalbos įgūdžius bendraudami su stovyklos draugais ar komandų vadovais žaidimų bei įvairių veiklų metu.

Stovyklautojų amžius

14–19 m. amžiaus grupės, suskirstomos pagal anglų kalbos mokėjimo lygį. Grupės dydis yra 12–15 vaikų.

Būreliai

Sporto arba menų užsiėmimai. Moksleiviai galės pasirinkti, kas jiems labiau patinka arba skirtingomis dienomis rinktis skirtingus užsiėmimus.

Kas įeina į stovyklos kainą?

Moksleiviai grįžta į mūsų stovyklą dėl aibės aktyvių veiklų (išvykos, talentų konkursas, protų mūšis, estefetės) – stovyklos metu iš tiesų nėra kada nuobodžiauti. Tėvai labiausiai vertina mūsų atsakingą požiūrį į vaikų priežiūrą ir karjeros užsiėmimus, kurie leidžia suprasti, kaip išnaudoti savo potencialą sėkmingai karjerai ir įgyti sėkmei reikalingų įgūdžių.

Daugiau nuotraukų ir infomacijos apie viešbutį „Dainava“, kuriame bus apgyvendinti jaunuoliai, rasite čia >>

Karjeros stovykla atsiliepimas
Filtrai Rikiuoti
Valyti filtrus Pritaikyti
Šiuo metu planuojame grupes.

Už papildomą mokestį stovyklautojai taip pat gali rinktis pusdienį praleisti Aqua arba One pramogų parkuose (12 €). Bet tai nėra būtina: nevykstantiems į papildomas išvykas organizuojami užsiėmimai stovykloje.