Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Studijos Danijoje – sėkmingai ateičiai

studijos danijoje

Pasidalinkite įrašu

Danija garsėja ne tik maloniais žmonėmis ir dviračių populiarumu. Šios šalies miestai – be galo tvarkingi: mažai šiukšlių, sutvarkyti parkai ir žaliosios zonos, o universitetų pastatai – modernūs ir pritaikyti studentų poreikiams. Studijos Danijoje itin orientuotos į studentus ir jų poreikius, tad čia įgysi ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, o pačios studijos bus įdomios ir naudingos!

Keli faktai apie Daniją ir studijas šioje šalyje:

Danijos aukštojo mokslo sistema orientuota į studentą ir jo poreikius. Studijų metu itin daug dėmesio skiriama kūrybiškumui lavinti: skatinamos naujos idėjos, stengiamasi išugdyti kritiškai mąstančius savo srities profesionalus. Danijos universitetų dėstytojai – puikūs specialistai, galintys ne tik suteikti teorinių žinių, bet ir pagelbėti, iškilus įvairioms problemoms. Santykiai tarp studentų ir dėstytojų Danijos universitetuose yra labai šilti ir draugiški, paremti bendradarbiavimo principu.

Gali net neabejoti, kad studijos Danijoje tau suteiks ne tik teorinių, bet ir praktinių įgūdžių. Danijoje itin daug dėmesio skiriama praktiniams projektams, analizuojamos realios visuomenėje vykstančios situacijos, reiškiniai ir problemos, studijų metu nesudėtinga įgyti ir darbinės patirties. Dėl šios priežasties studentai nesunkiai susiranda darbą, o drąsiausieji – kuria savo verslą.

Studijos Danijoje itin patrauklios ir dėl to, kad studentams sudarytos sąlygos derinti studijas su darbu. Dauguma studentų dirba puse etato, o dirbantieji 10–12 val. per savaitę gali gauti valstybės paramą.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.