fbpx
Studijos Danijoje – sėkmingai ateičiai

Studijos Danijoje – sėkmingai ateičiai

Danija garsėja ne tik maloniais žmonėmis ir dviračių populiarumu. Šios šalies miestai – be galo tvarkingi: mažai šiukšlių, sutvarkyti parkai ir žaliosios zonos, o universitetų pastatai – modernūs ir pritaikyti studentų poreikiams. Studijos Danijoje itin orientuotos į studentus ir jų poreikius, tad čia įgysi ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, o pačios studijos bus įdomios ir naudingos!

Keli faktai apie Daniją ir studijas šioje šalyje:

  • Danijos gyventojai pripažinti laimingiausiais pasaulyje.
  • Daugiau nei 80% Danijos gyventojų laisvai kalba angliškai.
  • Šioje šalyje itin žemas nedarbo lygis (vos 4,9%!).
  • Danijos miestuose daugiau nei trečdalis žmonių kasdien į darbą ar studijas važiuoja dviračiais!
  • Danija – viena populiariausių šalių, renkantis studijas užsienyje.
  • Europos Sąjungos šalių piliečiams mokslas Danijoje – nemokamas.
  • Danijos universitetai yra vertinami ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.
  • Studijos Danijos universitetuose parengtos pagal problemų sprendimo mokymosi metodiką, kas leidžia studentams įgyti daugiau praktikos.

 

Danijos aukštojo mokslo sistema orientuota į studentą ir jo poreikius. Studijų metu itin daug dėmesio skiriama kūrybiškumui lavinti: skatinamos naujos idėjos, stengiamasi išugdyti kritiškai mąstančius savo srities profesionalus. Danijos universitetų dėstytojai – puikūs specialistai, galintys ne tik suteikti teorinių žinių, bet ir pagelbėti, iškilus įvairioms problemoms. Santykiai tarp studentų ir dėstytojų Danijos universitetuose yra labai šilti ir draugiški, paremti bendradarbiavimo principu.

Gali net neabejoti, kad studijos Danijoje tau suteiks ne tik teorinių, bet ir praktinių įgūdžių. Danijoje itin daug dėmesio skiriama praktiniams projektams, analizuojamos realios visuomenėje vykstančios situacijos, reiškiniai ir problemos, studijų metu nesudėtinga įgyti ir darbinės patirties. Dėl šios priežasties studentai nesunkiai susiranda darbą, o drąsiausieji – kuria savo verslą.

Studijos Danijoje itin patrauklios ir dėl to, kad studentams sudarytos sąlygos derinti studijas su darbu. Dauguma studentų dirba puse etato, o dirbantieji 10–12 val. per savaitę gali gauti valstybės paramą.

Daugiau apie studijas Danijoje paskaityti gali čia >>

Domina studijos Danijoje? Stojimai į Danijos universitetus vyksta iki kovo 10 d. Paskubėk!

Rašyk mums klausimus, teiraukis dėl registracijos į NEMOKAMAS asmenines konsultacijas, kurios vyksta septyniuose Lietuvos miestuose arba nuotoliniu būdu – Skype arba Zoom (kaip patogiau Jums!). Į konsultaciją gali pasikviesti tėvus arba draugus, kurie taip pat domisi studijų užsienyje galimybėmis!