Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

STUDIJOS NYDERLANDUOSE – ĮDOMIOS STUDIJOS

Pasidalinkite įrašu

Aukštasis mokslas Nyderlanduose vertinamas visame pasaulyje dėl jo kokybės, tarptautiškumo, daugiakultūrės aplinkos ir orientacijos į praktines veiklas.

Praktika, praktika ir dar karta praktika
Studijų programose integruota praktinė veikla, projektiniai darbai, kurių metu studentai turi galimybę dar labiau suvokti, kokia svarbi teorija ir kaip ja pasinaudoti realiose situacijose.

Probleminis mokymas
Studijų metu taikomas efektyvus problemų sprendimu paremtas mokymasis, kuris stiprina komandiškumo įgūdžius, skatina reikšti savo nuomonę ir analizuojant realias visuomenės problemas taikyti teorines žinias.

Tikras studentiškas gyvenimas
Socialinis gyvenimas Nyderlanduose niekada nemiega: veikia įvairūs barai, jaukios kavinės ir smagios laisvalaikio leidimo vietos, vyksta įvairūs muzikos ir meno festivaliai. Nyderlandai tikrai neleis nuobodžiauti!

 

Kodėl verta rinktis studijas Nyderlanduose?

– Finansuojamos studijos

– Didžiausia finansinė parama (stipendijos) studentams skiriama būtent Olandijoje

– Studijos vyksta anglų kalba

– Stojant į daugumą universitetų neprivalomas IELTS

– Dokumentų siuntimas į universitetus –NEMOKAMAS

– Studijose taikomas probleminis mokymas (Problem Based Learning)

– Galimybė derinti darbą su studijomis.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.