Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

MODERNIOS TEISĖS IR VADYBOS STUDIJOS UNIVERSITY OF LAW

Studijos University of Law

Pasidalinkite įrašu

Sieki tapti profesionaliu teisininku ar suktis verslo srityje? University of Law garantuoja įdomias, praktika paremtas studijas ir visas galimybes siekti sėkmingos karjeros.

Išmok mąstyti kaip teisininkas, įgyk praktinių teisės įgūdžių realiose teisinėse situacijose ir tyrinėk teisės sritį tau įdomiausiu kampu per projektinę veiklą.

University of Lawmodernus ir profesionalus universitetas Anglijoje, turintis 100 metų patirtį ruošiant teisės specialistus, ir siūlantis aukštos kokybės mokymąsi su kvalifikuotais ir patyrusiais teisės atstovais.

Universitetas vertinamas tarptautinių studentų visame pasaulyje kaip teikiantis inovatyvius mokymo metodus ir pirmaujančias teisės programas, turintis stiprius ryšius su teisės atstovais ir teisės industrija, įsidarbinimo centrą bei daug dėmesio skiriantis praktinių įgūdžių įgijimui. Tai leidžia universitetui paruošti aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie turi ne tik geras teorines žinias, bet ir yra įgiję daug praktinių žinių, kurie leidžia po universiteto baigimo greitai įsidarbinti ir sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje.

Universiteto dėstytojai – kvalifikuoti ir patyrę teisės specialistai, kurie geba paskaitų metu perteikti savo sukauptas žinias. Studijų metu studentai turi asmenines konsultacijas su dėstytojais ir mokosi mažose studijų grupėse, būtent todėl šį universitetą renkasi daugiausia būsimų teisininkų D. Britanijoje.

University of Law taip pat nėra skirtas tik teisę besidomintiems studentams – 2015 m. University of Law atidarė naują verslo mokyklą De Broc School of Business, kuri teikia verslo, finansų, marketingo, žmonių išteklių valdymo studijų programas.

Rinkis University of Law – tavęs laukia įdomus mokymasis ir sėkminga karjera!

University of Law gali didžiuotis profesionaliu personalu bei garsiais ir talentingais absolventais, tarp kurių yra garsių valdžios atstovų ir sėkmingų teisininkų:

 • Cherie Blair CBE QC, and wife of former Prime Minister Tony Blair
 • John Widgery, Baron Widgery, Judge and former Lord Chief Justice of England and Wales
 • Charles Falconer, Baron Falconer of Thoroton, former Lord Chancellor of Great Britain
 • Dame Catherine Fiona Woolf, DBE, DStJ, JP, 686th Lord Mayor of London
 • Sadiq Khan, Mayor of London, UK Labour Member of Parliament for Tooting, Minister of State for Communities and Minister of State for Transport
 • Androulla Vassiliou, European Commissioner for Health and Consumer Policy and European Commissioner for Education, Culture, Multilingualism and Youth
 • Edward Garnier QC, UK Conservative Member of Parliament for Harborough
 • Claire Ward, UK Labour Member of Parliament for Watford (1997 to 2010)
 • Andrew Dismore, Member of the London Assembly for Barnet and Camden since 2012
 • Cheryl Gillan, UK Conservative Member of Parliament for Chesham and Amersham
 • Sayeeda Warsi, Baroness Warsi, former Co-Chairman of the Conservative Party and Minister without Portfolio
 • Bryan Ian Le Marquand, Minister for Home Affairs for States of Jersey and former magistrate[26]
 • Francis Maude, UK Conservative, Member of Parliament for Horsham
 • Sylvia Hermon, UK Member of Parliament for North Down
 • Jessica Lee, UK Conservative Member of Parliament for Erewash in Derbyshire
 • Graham Francis Defries QC, Lawyer and Cartoonist

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.