Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Studijos Vokietijoje

Svarstai apie studijas Vokietijoje? Gauk visą aktualią informaciją ir reikalingą pagalbą iš profesionalų!

Kilo daugiau klausimų? Kviečiame registruotis į konsultaciją arba rašyti užklausą.

Universitetai, su kuriais bendradarbiaujame

Logo_IUBH

Berlin International University of Applied sciences

Berlin International university of Applied sciences, priklauso augančiam universitetų tinklui.
Tinklo partneriai yra iš įvairiausių pasaulio vietų: Honkongo, Stambulo, Romos, Toronto ir kitų didžiųjų pasaulio miestų. Šis universitetų tinklas studentams sudaro puikiais sąlygas dalyvauti studijų mainų programose ar net atlikti profesines praktikas

Skaityti »
BIMM Institute_Logo_RGB_Black

British and Irish modern music institute (Berlin)

Berlyno BIMM institute mokysitės tik iš pačių geriausių savo srities profesionalų, tai žmonės turintys „Mercury“ premijas, „Ivor Novelo“ apdovanojimus ir kitus prestižinius įvertinimus. Kiekvienas universiteto miestelis turi modernias patalpas, o aparatūrą ir programinę įrangą tiekia pirmaujantys pasaulyje muzikinių instrumentų gamintojai.

Skaityti »
Untitled design (8)

EBS Business school

EBS Verslo mokykla yra viena iš pirmaujančių verslo mokyklų Vokietijoje, kuri akredituota QUIS, turi daugiau nei 200 tarptautinių partnerių visame pasaulyje, tai labai išplečia studentų praktikos bei darbo galimybes.

Skaityti »
Jacobs_University_Bremen_logo

Jacobs University

„Times Higher Education World University Rankings“ 2021, Jacobs universitetas patenka tarp 150 geriausių universitetų Europoje.

Skaityti »
1200px-Kühne_Logistics_University_logo_2019.svg

Kuhne Logistics University

Kühne Logistics University ( KLU ) yra valstybiniu mastu pripažintas privatus universitetas, įsikūręs Hamburge, kurį remia ne pelno siekianti organizacija „Kühne-Stiftung“.

Skaityti »
lancaster-university-leipzig-logo

Lancaster University Leipzig

Padalinys Vokietijoje siūlo daugybę studijų programų, su universiteto įsipareigojimu, kad akademinė kokybė ir studentų patirtis būtų tokia pati kaip studijuojant Lancaster university Jungtinėje Karalystėje.

Skaityti »

Kokybė ir neribotos galimybės – taip apibūdinamas išsilavinimas Vokietijos privačiuose universitetuose. Studentai gauna didžiulį individualaus dėmesio bagažą iš dėstytojų bei universiteto darbuotojų – nedidelis studentų skaičius tai leidžia išpildyti su kaupu. Praktikos bei stažuotės galimybės universitete viršija daugumos šalių galimybes – universitetai bendradarbiauja su pačiomis didžiausiomis pasaulio įmonėmis, į kurias nuolat siunčia savo studentus stažuotis.

Studijų metu dirbti Vokietijoje yra labiau nei įmanoma. Studijų metu studentai gali darbuotis apie 20 val./sav., kurių pilnai užtenka, norint išsilaikyti save be artimųjų paramos. Darbo rinka čia yra daug žadanti – darbuotojų poreikis egzistuoja visuose sektoriuose, tad darbą susirasti galima nesunkiai! Norint įsidarbinti Vokietijoje, vokiečių kalbos pagrindai yra pageidaujami, tačiau, darbinantis tarptautinėje įmonėje, jie nėra privalomi.

Kaip padedame norintiems studijuoti užsienyje?

Parengiame stojimo proceso planą.

Konsultuojame visais stojimo klausimais.

Padedame parengti CV, motyvacinį laišką, pasiruošti interviu.

Siunčiame dokumentus, pildome universitetų vidines sistemas.

Studijų Vokietijoje finansavimas

 

Studijų fondai Chancen EG ir Brain Capital finansuoja iki 100% studijų kainos. Studentai privalo grąžinti šį finansavimą tik tuomet, kai jų metinės pajamos po studijų baigimo viršija 25,000€ per metus. Norint gauti šį finansavimą, studijų fondai palieka teisę studentams patiems nusistatyti šio finansavimo grąžinimo terminą ir kiekį, kuomet jie uždirbs virš minėtos sumos. Pavyzdžiui, studijų kaina siekia 40,000€ už visą studijų laikotarpį. Studentas sutinka grąžinti 10% savo metinio atlyginimo fondui po studijų pabaigos. Jei jis uždirbo 30,000€ per metus – jis privalo grąžinti 10%, t.y. 3,000€ per metus. Jei 25,000€ suma per metus nėra uždirbama – studentas tais metais neprivalo grąžinti nieko. Studentai privalo dalyvauti šio finansavimo grąžinime laiko tarpą, nurodytą finansavimo sutartyje: jei sutartyje nurodytas 10 metų terminas, kas reiškia 3,000€ metinį grąžinimą, tuomet studentas, uždirbęs 30,000€ per metus, išmokėtų 30,000€ fondui per 10 metų. Jei po finansavimo sutarties pabaigos lieka neišmokėtas likutis – jis ANULIUOJAMAS.

Galbūt tapsite milijonieriumi? Tai toli gražu nereiškia, kad milijonus atiduosite ir šiam fondui: jei studentas grąžina dvigubai daugiau, nei jo studijos kainavo jam – finansavimo sutartis nutrūksta, net jei ši suma yra išmokama per vieną ar du mėnesius.

Iškilo dėl to klausimų? Susisiekite su studijų koordinatoriais – jie su malonumu Jums papasakos apie tai plačiau!

“Dar būdama mokyklos suole svajojau pamatyti daugiau pasaulio šalių, pažinti įvairias kultūras ir žinojau, kad puiki galimybė tai padaryti yra mokantis užsienyje! Pasirinkau mokytis Olandijoje, nes norėjau išlipti iš savo komforto zonos. Šioje šalyje yra suteikiamas geros kokybės išsilavinimas, o tai man buvo svarbiausia, renkantis studijas. Taip pat, statistika apie šią šalį tiesiog stebina. Daugiau nei 80% olandų puikiai kalba anglų kalba, kas lėmė lengvą integravimąsi į svetimą kultūrą. Ypatingai Groningeno mieste, kuris yra pripažintas studentų miestu ir kur kas penktas gyventojas yra studentas, buvo labai lengva pasijusti kaip namie. Sužinojus apie pragyvenimo lygį, olandų kultūrą, kokie laimingi gyvena čia žmonės ir yra atviri ir šiltai priimantys užsieniečius – žinojau, jog noriu mokytis čia!"

Gabija Petrauskaitė

Nusprendžiau studijuoti užsienyje, nes manę sudomino idėja mokytis tarptautinėje aplinkoje, kur tu gali susipažinti su skirtingomis kultūromis, kalbomis ir pasisemti įgūdžių iš kitų šalių žmonių. Sužinojau apie savo kursą Kalba.Lt. Aplankiau “English Summer Super Camp” Druskininkuose. Pabuvęs tarptautinėje aplinkoje ir nusprendžiau studijuoti užsienyje. Pasirinkau studijas Olandijoje, nes man labai patiko viena studijų programa Saxion universitete, kurios aš neradau Lietuvoje. Dvejojau tik dėl savo anglų kalbos žinių, tačiau po sėkmingo IELTS egzamino aš ramiai pateikiau prašymą į universitetą. Studijuoju Enschede mieste, Olandijoje ir mokytis sekasi gerai. Mano studijų kryptis - Art & Technology, kurią sudaro daugybė dalykų: video production, graphic design, physical computing, programming,3d production, animation, customer & users theory ir taip toliau. Ši studijų programa man labai patinka, nes aš darau daug praktinių užduočių, teorijos čia nėra daug.

Aleksandras Parsin

Labai ačiū Kalba.lt konsultantams, ypač konsultantui Lukas Vaičiulis !!!!! Šią kompaniją man rekomendavo geriausia draugė bei pusbrolis. Lukas Vaičiulis dėka galėjau puikiai susitvarkyti dokumentus studijoms į UK bei išsirinkti man tinkančius universitetus. Į žinutes buvo atsakoma labai išsamiai ir labai greitai Taip pat labai pravertė nuorodose pateikiama informacija būsimiems studentams. Aptarnavimas buvo nepriekaištingas, neturiu jokių priekaištų. Jei kas nors nežinote, kur galite susitvarkyti savo stojimus į UK ar kitus universitetus, tikrai neabejokite savo sprendimu ir rinkitės Kalba.lt konsultantus.

Ugnė V.

100% rekomenduoju Kalba.lLt pagalbą norintiems studijuoti užsienyje. Komanda be galo darbšti, komunikabili, profesionaliai ir greitai dirbanti. Į plataus spektro klausimus apie studijas atsakoma momentaliai, informatyviai, o konsultantai šiuolaikiški, bei malonūs. Iš tiesų sutaupoma daug nervų su dokumentų pildymais, todėl patikinu- rezultatu nenusivilsite. Esu dėkinga visai Kalba.Lt komandai už iniciatyvą ir darbą siekiant tikslų. Linkėjimai!

Veronika
Susipažinkite su mūsų komanda