Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

STUDIJUOK COMPUTER SCIENCE!

Pasidalinkite įrašu

Computer Science – labai populiari studijų programa tiek Anglijoje, tiek Danijoje ar Olandijoje. Šias studijas renkasi dauguma gabių studentų iš viso pasaulio. Jeigu tau patinka informacinės technologijos, programavimas ir visada „tūnai kompiuterių pasaulyje“, šios studijos yra kaip tik tau!

Studijų metais įgysi teorinių ir praktinių žinių apie programavimą, kompiuterių architektūrą, programinės įrangos dizainą, naudojamumą ir testavimą.

Visko mokysiesi per kūrybinius praktinius darbus tiek individualiai, tiek dirbant grupėse, tad vystysi projektinėms veikloms svarbius įgūdžius: komandiškumo, kūrybiškumo, bendradarbiavimo ir argumentuoto diskutavimo.

Paskutiniais studijų metais pasinersi į patį svarbiausią individualų projektą, kurio metu kursi įvairias kompiuterines sistemas.

Studijuodamas šią specialybę Anglijoje, Danijoje ar Olandijoje, galėsi mokytis su geriausios šios srities profesionalais, dirbti su moderniausiomis kompiuterių klasėmis ir įranga, o praktiką galėsi atlikti perspektyviose ir didelėse užsienio kompanijose, kurios neretai įsidarbina absolventus po sėkmingos praktikos.

Neverta laukti! Rinkis perspektyvias Computer Science studijas Anglijoje, Danijoje ir Olandijoje, mokykis geriausiomis sąlygoms ir ženk pirmuosius žingsnius link sėkmingos karjeros!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Studijos Anglijos universitetuose
Kalbų kursai

Anglų kalba pasaulio kontekste: kodėl ji svarbi?

Jei nutartumėte išmokti tik vieną užsienio kalbą, tikrai siūlytume anglų. Nesvarbu, ar norėtumėte keliauti, ar megzti verslo ryšius užsienyje ar dirbti tarptautinėje įmonėje: tai kalba, kurios Jums prireiks.