Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

STUDIJUOK COMPUTER SCIENCE!

Pasidalinkite įrašu

Computer Science – labai populiari studijų programa tiek Anglijoje, tiek Danijoje ar Olandijoje. Šias studijas renkasi dauguma gabių studentų iš viso pasaulio. Jeigu tau patinka informacinės technologijos, programavimas ir visada „tūnai kompiuterių pasaulyje“, šios studijos yra kaip tik tau!

Studijų metais įgysi teorinių ir praktinių žinių apie programavimą, kompiuterių architektūrą, programinės įrangos dizainą, naudojamumą ir testavimą.

Visko mokysiesi per kūrybinius praktinius darbus tiek individualiai, tiek dirbant grupėse, tad vystysi projektinėms veikloms svarbius įgūdžius: komandiškumo, kūrybiškumo, bendradarbiavimo ir argumentuoto diskutavimo.

Paskutiniais studijų metais pasinersi į patį svarbiausią individualų projektą, kurio metu kursi įvairias kompiuterines sistemas.

Studijuodamas šią specialybę Anglijoje, Danijoje ar Olandijoje, galėsi mokytis su geriausios šios srities profesionalais, dirbti su moderniausiomis kompiuterių klasėmis ir įranga, o praktiką galėsi atlikti perspektyviose ir didelėse užsienio kompanijose, kurios neretai įsidarbina absolventus po sėkmingos praktikos.

Neverta laukti! Rinkis perspektyvias Computer Science studijas Anglijoje, Danijoje ir Olandijoje, mokykis geriausiomis sąlygoms ir ženk pirmuosius žingsnius link sėkmingos karjeros!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.