SUŽINOK DAUGIAU APIE FASHION DESIGN PROGRAMĄ

Fashion Design – tai studijų programa tikriems mados gerbėjams. Jeigu savo ateitį sieji būtent su mados sritimi, ši studijų programa neabejotinai tau tiks.

Mados dizaino studijų programos Didžiosios Britanijos universitetuose kuriamos ir nuolat koreguojamos kartu su mados industrijos specialistais ir profesionalais, kad studijos būtų šiuolaikiškos, modernios, teiktų reikiamas žinias ir būtų nuolatos susijusios su dabartine situacija realioje mados rinkoje.

Studijų metu mokysies semtis naujų idėjų, kurti savo kolekcijas, dalyvausi populiariausių prekės ženklų projektuose, lankysi žymiausias mados sostines bei įgausi darbinės patirties mados industrijoje.

Fashion Design studijų programa parengs tave karjerai mados industrijoje vystant tavo įgūdžius drabužių modeliavimo, prekės ženklų kūrimo, vystymo ir vadybos srityje. Mokysies ne tik drabužių kūrimo meno, bet ir mąstyti kaip mados ekspertas, mados marketingo ir verslo kūrimo specialistas.

Pabaigus Fashion Design specialybę, galėsi dirbti dizaineriu, mados ekspertu, stilistu, drabužių prekės ženklo kūrėju ir vystytoju, laisvai samdomu dizainerių komandos nariu, mados žurnalistu ar mados verslo specialistu. Galima rinktis Fashion studijų programas su didele orientaciją tik į drabužių kūrimą ar tik į mados marketingą, ar verslo kūrimą.

Kreipkis į artimiausio filialo studijų užsienyje konsultantą ir sužinok, kokie Didžiosios Britanijos universitetai teikia Fashion Design studijų programas.

Atsiliepimas apie Fashion Design specialybę:

  • Primename, kad su „KALBA“ galite rinktis iš visų Didžiosios Britanijos universitetų.
  • Mokamos studijos yra finansuojamos.
  • Padedame visais stojimo klausimais.

Leave a Reply

Your email address will not be published.