Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Sužinokite kas trukdo mokytis užsienio kalbos

Kas trukdo mokytis užsienio kalbos

Pasidalinkite įrašu

Mes visada susigalvojame pasiteisinimus įvairioms veikloms taip pat kaip ir kalbų mokymuisi. Pasiteisinimai mums vis trukdo žengti tuos pirmuosius žingsnius link tikslo įgyvendinimo. Visada esame užsiėmę ir neturime laiko lankyti kalbų kursus. Galvojame, kad mums bus per sunku išmokti naują užsienio kalbą, kad reikėjo mokytis, kol buvome jaunesni. Visa tai netiesa! Taigi, kas trukdo mokytis užsienio kalbos?

Sužinokite, kas trukdo mokytis užsienio kalbos ir kaip šiuos trukdžius pašalinti.

Taigi vykite šalin šiuos ir visus kitus trukdžius, kurie neleidžia pasiryžti kalbų mokymuisi. Leiskitės į įdomią tobulėjimo kelionę kartu su profesionaliais „KALBA“ kalbų kursų dėstytojais ir išmokite naują užsienio kalbą.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.