fbpx

Sužinokite kas trukdo mokytis užsienio kalbos

Mes visada susigalvojame pasiteisinimus įvairioms veikloms taip pat kaip ir kalbų mokymuisi. Pasiteisinimai mums vis trukdo žengti tuos pirmuosius žingsnius link tikslo įgyvendinimo. Visada esame užsiėmę ir neturime laiko lankyti kalbų kursus. Galvojame, kad mums bus per sunku išmokti naują užsienio kalbą, kad reikėjo mokytis, kol buvome jaunesni. Visa tai netiesa! Taigi, kas trukdo mokytis užsienio kalbos?

Sužinokite, kas trukdo mokytis užsienio kalbos ir kaip šiuos trukdžius pašalinti.

 • Neturiu laiko.

  Laiko kalbų mokymuisi tikrai atrastų kiekvienas, reikia tik tinkamai susiplanuoti savo laiką. Juk kalbų mokymasis skatina smegenų veiklą, taip pat tai gali tapti hobiu ar poilsiu nuo įprastinių darbų.

 • Nesu gabus kalbų mokymuisi.

  Taip, kiekvienas žmogus turi polinkius vienoms ar kitoms profesijoms ir veikloms, kuriose turi tam tikrus gabumus. Tačiau tai nereiškia, kad dalis žmonių negali mokytis kalbų – visi žmonės, kad ir kokie jų gabumai būtų, gali mokytis užsienių kalbų ir sėkmingai lankyti kalbų kursus.

 • Man sunkiai sekasi tarimas, sunki gramatika.

  Kalbų mokymasis yra išmokstamas dalykas, tad dėl tarimo nereikėtų pergyventi. Būdami kūdikiais juk mokėmės naujos kalbos – gimtosios – tarimo. Reikia daugiau praktikuotis ir visos tarimo problemos bus išspręstos. Kiekvienos, kad ir sunkiausios, kalbos gramatika taip pat yra įveikiama kiekvienam. Reikia tik įdėti šiek tiek pastangų dėl sėkmingo rezultato.

 • Esu per senas kalbos mokymuisi.

  Kalbos mokymuisi amžiui visai nesvarbus. Kalbų galima mokytis nuo pat mažens iki senatvės. Tai juk ne tik naujos žinios, aktyvesnė smegenų veikla, bet ir įdomus, lavinantis ir įdomesnį gyvenimą sukuriantis užsiėmimas.

 • Kalbų mokymasis brangiai kainuos.

  Netiesa! Šiais laikais kalbų kursai tikrai nėra prabangos prekė. „KALBA“ siūlo daug įvairiausių naudingų pasiūlymų visai šeimai kiekvieną mėnesį, tad tikrai galima rasti sau tinkamą pasiūlymą.

Taigi vykite šalin šiuos ir visus kitus trukdžius, kurie neleidžia pasiryžti kalbų mokymuisi. Leiskitės į įdomią tobulėjimo kelionę kartu su profesionaliais „KALBA“ kalbų kursų dėstytojais ir išmokite naują užsienio kalbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published.